» آرشیو مطالب » جشنواره تئاتر خردسال پانیذ برگزار شد
آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان پانیذ - کودک
آرشیو مطالب - تئاتر ایران

جشنواره تئاتر خردسال پانیذ برگزار شد

اسفند 8, 1395 1

تئاتر آنلاین – دوازدهمین جشنواره کودک و نوجوان پانیذ در بخش خردسال با پنج اثر در سینما صحرا برگزار شد.

به گزارش تئاتر آنلاین، در این دوره نمایش های «ماه پیشونی»، «البرز مهربان»، «خروس زری پیرهن پری»، «خرسی بود خاله نبود و پریا» به کارگردانی خانم ها بهناز حقیقی نویسنده و کارگردان ، ساناز خورسندی ، غزل معصومی و آقایان امین اکبری نسب و امیر رضا جلالی آثاری در قالب اجراهای بیست دقیقه ای به روی صحنه بردند.

در این جشنواره فرزام شکاری، میر نادر مظلومی، امید محمد زاده، مجید آهنگران مدیریت محترم مجتمع شهر کودک شاپرک به عنوان مهمان آموزشگاه پانیذ حضور و زهرا ادیبی سعدی نژاد اجرای جشنواره را برعهده داشت.

این آثار توسط مارال فرجاد، مریم معصومی و محمد قدس داوری و آرا به شرح زیر اعلام شد.

بازیگر برتر: داوری جشنواره ضمن تقدیر از هر پنج آثار همه ی بازیگران را شایسته مقام اول دانستند.

نمایش برتر: داوری جشنواره از اجراهای بخش خردسال به دلیل رقابت های نزدیک مانند انتخاب بازیگر برتر از این قاعده مستثنا نبود و سه نمایش را شایسته ی برترین کار قرارد ادند. بنابراین به صورت مشترک سه آثار بخش خردسال را نمایش برتر اعلام نموداند.

کارگردان های برتر: «نمایش البرز مهربان» به نویسندگی و کارگردانی بهناز حقیقی نمایش «خروس زری پیرهن پری» به کارگردانی ساناز خورسندی و نمایش «خرسی بود خاله نبود» به کارگردانی آقای امیر رضا جلالی.

ضمن تشکر از شرکت خانواده یکصد در بخش اهدا ی جوایز سه سفر 3 روزه به کشور ارمنستان و همچنین تندیس نمایش برتر از طرف آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان پانیذ به کارگردان های برتر بخش خردسال در دوازدهمین جشنواره تقدیم گردید.

رکسانا خلوتی مدیریت آموزشگاه، از مسئولان و هنرمندان درخواست حمایت از بازیگران کودک و نوجوان کرد و افزود: مسئولان و هنرمندان اهمیت ایجاد سالن های حرفه ای و مجهز برای اجراهای گروه سنی 4 تا 20 سال را جدی بگیرند.

در انتها از مدیریت محترم آموزشگاه پانیذ رکسانا خلوتی و دبیر جشنواره محمد رضا غریب زاده ، تقدیر صورت گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×