جشنواره تئاتر تک نفره «دیوار» برگزار خواهد شد

Reading Time: < 1 minute جشواره تئاتر تک نفره آنلاین «دیوار» از اول تا دهم دی برگزار خواهد شد. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط‌ عمومی خانه هنر دیوار، جشنواره تئاتر تک نفره آنلاین «دیوار» با شعار «تئاتر به مثابه جان، ضرورت، نان …» از یکم تا دهم دی ماه به صورت آنلاین (پخش از طریق یکی از […]

Reading Time: < 1 minute


جشواره تئاتر تک نفره آنلاین «دیوار» از اول تا دهم دی برگزار خواهد شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط‌ عمومی خانه هنر دیوار، جشنواره تئاتر تک نفره آنلاین «دیوار» با شعار «تئاتر به مثابه جان، ضرورت، نان …» از یکم تا دهم دی ماه به صورت آنلاین (پخش از طریق یکی از پلتفرم‌های داخلی) برگزار می‌شود.

به گفته شیوا اردوئی دبیر این دوره از جشنواره، آثار نمایشی در ۲ بخش فارسی و انگلیسی رقابت خواهند کرد. متون انگلیسی باید از آثار نمایشنامه‌نویسان انگلیسی زبان و یا به زبان انگلیسی نوشته شده باشند، آثار ترجمه شده مورد ارزیابی قرار نمی‌گیرند.

جشنواره محدودیت موضوعی ندارد اما آثاری با موضوع مواجهه جهان امروز با پدیده کرونا اولویت خواهند داشت.

علاقه‌مندان می‌توانند متن نمایشنامه را در فرمت پی دی اف و یا فیلم اثر خود را در فرمت Mp۴ به همراه رزومه کارگردان و شماره تماس تا تاریخ ۲۵ آبان ماه ۱۳۹۹ به ایمیل جشنواره به نشانی divartheater۲۰۲۰@gmail.com و یا آدرس پستی خانه هنر دیوار به نشانی خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه طالقانی، جنب بانک پارسیان، پلاک ۱۵۸۵ ارسال کنند.

بازبینی آثار از طریق فایل ویدئویی و یا اجرای زنده (به انتخاب گروه اجرایی) از ۱۵ تا ۲۰ آذرماه ۱۳۹۹ انجام خواهد شد.