» آرشیو مطالب » آخرین اطلاعات قتل سینماگر مطرح ایران به گزارش پزشکی قانونی
داریوش مهرجویی به قتل رسید
آرشیو مطالب - تئاتر ایران - سینما و تئاتر بین الملل

آخرین اطلاعات قتل سینماگر مطرح ایران به گزارش پزشکی قانونی

مهر 23, 1402 8

به گزارش تئاترآنلاین و براساس گزارش پزشکی قانونی پس از انجام کالبدگشایی علت فوت و نحوه قتل مرحوم مهرجویی و همسرش خونریزی شدید به دلیل جراحات وارده به واسطه برخورد چاقو یا جسم برنده و نوک تیز به بدن اعلام شده است. ضرباتی با چوب و یا جسم سخت نیز به سر مرحوم مهرجویی برخورد کرده است که منجر به شکستگی سر نشده و علت فوت نبوده است. طبق گزارش پزشکی قانونی فرضیه‌ها درمورد تجاوز در مورد هر دو نفر از مقتولین منتفی است.

پس از بررسی گزارش پزشکی قانونی مشخص شد داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی فر به صورت قطعی بر اثر برخورد چاقو یا جسم برنده و نوک تیز کشته شده‌اند اما پیش از آن، مهرجویی هدف حمله با جسم سخت قرار گرفته است.

به گزارش تئاترآنلاین، در فاصله‌ای کوتاه از وقوع قتل داریوش مهرجویی کارگردان سینمای ایران و وحیده محمدی فر همسر فیلمنامه نویس و همسر مهرجویی، گزارش پزشکی قانونی ابعاد تازه‌ای به این حادثه داد و مشخص کرد که مهرجویی قبل از قتل با چوب یا جسم سخت از ناحیه سر آسیب دیده بوده است.

حسین فاضلی هریکندی رئیس کل دادگستری استان البرز درباره آخرین جزئیات پرونده قتل داریوش مهرجویی و همسرش اظهار کرد: گزارش پزشکی قانونی درمورد قتل داریوش مهرجویی و همسرش تهیه شده است. براساس گزارش پزشکی قانونی پس از انجام کالبدگشایی علت فوت مرحوم مهرجویی و همسرش خونریزی شدید به دلیل جراحات وارده به واسطه برخورد چاقو یا جسم برنده و نوک تیز به بدن اعلام شده است.

رئیس کل دادگستری استان البرز بیان کرد: ضرباتی با چوب و یا جسم سخت نیز به سر مرحوم مهرجویی برخورد کرده است که منجر به شکستگی سر نشده و علت فوت نبوده است. طبق گزارش پزشکی قانونی فرضیه‌ها درمورد تجاوز در مورد هر دو نفر از مقتولین منتفی است.

داریوش مهرجویی و وحیده محمدی فر 1

رئیس کل دادگستری استان البرز تاکید کرد: دستورات قضایی برای شناسایی و دستگیری عامل یا عوامل این جنایت در سریع‌ترین زمان ممکن به مقامات قضایی و انتظامی استان البرز صادر شده و تاکید می‌شود از هرگونه گمانه‌زنی در خصوص مسبب یا مسببین این جنایت تا زمان روشن شدن ابعاد پرونده خودداری شود.

پیش از اعلام گزارش پزشکی قانونی برخی رسانه‌ها به نقل از منابع آگاه خبر داده بودند که داریوش مهرجویی با سه ضربه در گلو و ضربه‌ای به سر و همسرش با ضربه‌ای به شاهرگ جان باخته است. گفته می‌شود که همسر مهرجویی یکی دو النگو در دست داشته که در جسد وجود ندارد؛ همچنین دو گوشی موبایل نیز به سرقت رفته است.

همچنین برخی رسانه‌ها خبر دادند که تاکنون چهار مظنون در جریان تحقیقات و رسیدگی به پرونده قتل مرحوم داریوش مهرجویی و همسرش بازداشت شده‌اند اما هنوز منابع رسمی در این زمینه اظهارنظری نکردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×