تئاتر آنلاین

اخبار تئاتر، عکس تئاتر، فیلم تئاتر و اخبار سینما جهان

جایزه «استادمحمد» امسال اهدا نمی‌شود/ برگزاری صرف مراسم مهم نیست

1
0
2330834
Reading Time: 2 minutesReading Time: 2 minutes


مانا استادمحمد با اعلام این خبر که جایزه ادبیات نمایشی زنده‌یاد محمود استادمحمد امسال برگزار نمی‌شود، تأکید کرد به دنبال ترمیم ایده‌ها و تعریفی درست از این جایزه برای تأثیرگذاری هستند.

مانا استادمحمد درباره برگزاری مراسم جایزه ادبیات نمایشی زنده یاد محمود استادمحمد در سال جاری که طی سال‌های اخیر در دی‌ماه برگزار می‌شد، به تئاتر آنلاین گفت: امسال مراسم جایزه ادبیات نمایشی محمود استادمحمد را برگزار نمی‌کنیم زیرا هدفمان فقط این نیست که یک مراسم برگزار کنیم و تمام شود. با توجه به مراسم جوایز مختلفی که در تئاتر ایران برگزار می شود، باید ببینیم چه روند و نگاهی برای جایزه ادبیات نمایشی استادمحمد داشته باشیم.

وی تأکید کرد: قصدمان این است که با برگزار نکردن مراسم امسال، فرصتی برای ترمیم ایده های جایزه داشته باشیم و این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم که چگونه باید این جایزه را تعریف و برگزار کنیم که در فضای تئاتر ایران تأثیرگذار باشد.

استادمحمد درباره اینکه آیا سفارش اجرای اثری از آثار محمود استادمحمد به کارگردان و گروهی حرفه ای مدنظر هست یا نه، اظهار کرد: به صورت مستقیم سفارشی برای اجرای اثری خاص نداریم اما گروه های متعددی از شهرهای مختلف ایران درخواست مجوز اجرای آثار محمود استادمحمد را دارند که همکاری لازم با آن‌ها را انجام می دهیم.

وی در پایان درباره برنامه چاپ آثار زنده یاد استادمحمد، بیان کرد: فعلا روی شناختنامه محمود استادمحمد کار می کنیم و امیدوارم که بتوانیم هر چه زودتر کار این شناختنامه را به پایان برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *