جامعه تئاتر ابعاد شخصیتی سردار سلیمانی را به تصویر بکشد

کرمان – مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس گفت: امیدوارم جامعه تئاتر کشور جدا از بحث و حرف بتواند ابعاد شخصیتی سردار شهید سلیمانی را به خوبی به تصویر بکشد. به گزارش تئاتر آنلاین، حمید نیلی بعد از ظهر چهارشنبه در آیین افتتاحیه دومین جشنواره سردار آسمانی بیان داشت: شهادت هنر مردان خداست پس […]


کرمان – مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس گفت: امیدوارم جامعه تئاتر کشور جدا از بحث و حرف بتواند ابعاد شخصیتی سردار شهید سلیمانی را به خوبی به تصویر بکشد.

به گزارش تئاتر آنلاین، حمید نیلی بعد از ظهر چهارشنبه در آیین افتتاحیه دومین جشنواره سردار آسمانی بیان داشت: شهادت هنر مردان خداست پس هیچ قلمی به جز قلم هنرمند نمی‌تواند این هنر را نمایان کند.

وی افزود: سال گذشته در اولین جشنواره سردار آسمانی شاهد به تصویر کشیدن ابعاد شخصیتی این سردار بزرگ توسط هنرمندان بودیم امسال هم این اتفاق افتاد و امیدوارم در سال‌های آینده نیز بتوانیم برشی از حضور این سردار را به تصویر بکشیم.

مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس گفت: ما به عنوان انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و وظیفه داریم در حوزه هنر از کارهای فاخر حمایت کنیم.

نیلی تصریح کرد: حضور فوج فوج مردم در مراسم تشییع جنازه سردار سلیمانی بیانگر این است که مردم به این سردار عزیز علاقه خاصی دارند بنابراین ما وظیفه داریم در قالب هنر منش، بزرگواری، مردم‌داری، صلابت و ارادت ایشان به ساحت مقدس حضرت زهرا (س) را به تصویر بکشیم.

وی گفت: در خصوص زوایای شخصیتی این سردار بزرگ باید سالها بنویسیم تا بتوانیم شمه‌ای از آن را ارائه کنیم.

مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس یادآور شد: امیدوارم جامعه تئاتری کشور جدا از بحث و حرف بتوانند برشی از شخصیت ایشان را به نحو احسن به تصویر بکشند.