«تَرَقُب» در تالار قشقایی به صحنه می‌رود

نمایش «تَرَقُب» به طراحی و کارگردانی مسعود شامی و میلاد خرم از روز پنجشنبه پنجم اسفند ماه سال جاری در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر اجرای خود را آغاز می‌کند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، «تَرَقُب» عنوان تازه‌ترین اثر نمایشی تالار قشقایی تئاتر شهر است که از روز پنجشنبه پنجم اسفندماه سال ۱۴۰۰ به نویسندگی مسعود شامی و کارگردانی مشترک مسعود شامی و میلاد خرم، میزبان مخاطبان تئاتر خواهد بود.

در این اثر نمایشی مهناز میرزایی، سایه کبیری و مائده جلالی به عنوان بازیگر حضور دارند. این در حالی است که فاطمه بهشتی، سپیده پشتیبان و رضا مهرداد گروه کارگردانی، میلاد خرم و مسعود شامی طراحان لباس، مطهره جلالی طراحی اسکیس، رضا خضرایی طراح نور، علی خاتمی آهنگساز، میترا رضایی مشاور رسانه‌ای، سمیه میری عکاس، کیوان احمدی طراح مواد تصویری و استودیو میم گروه طراح پوستر و بروشور دیگر عوامل نمایش را تشکیل می‌دهند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «روایتی از سه دوره حیات آدمی، در هیبت زنانگی بر زمین … هر جهان را بنگر که چگونه یک اتم است … در بی‌نهایتم هستی که به کار و کار و کار در دَمی، آ-دَم دمید و [دآد] داد آدم‌ی، که بدان. پس تو چِ می‌دانی؟!»

تئاتر «تَرَقُب» از روز پنجشنبه پنجم تا روز چهارشنبه بیست و پنجم اسفند ماه ساعت ۱۹:۳۰ با مدت زمان ۵۰ دقیقه و قیمت بلیت ۵۰ هزار تومان در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه خواهد رفت

هم اکنون نمایش «خانه سیاه است» به کارگردانی محسن اردشیر در تالار اصلی و «احتمالات» به کارگردانی علی شمس در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر میزبان مخاطبان تئاتر هستند.