تمدید اجرای نمایش «مثل آب برای شکلات»

اجرای نمایش «مثل آب برای شکلات» به نویسندگی وکارگردانی ابراهیم پشت کوهی به دلیل استقبال تماشاگران تا شنبه آینده دوم شهریورتمدید شد.

2اجرای نمایش «مثل آب برای شکلات» به نویسندگی وکارگردانی ابراهیم پشت کوهی به دلیل استقبال تماشاگران تا شنبه آینده دوم شهریورتمدید شد.

به گزارش MrArt، اجرای نمایش «مثل آب برای شکلات» به نویسندگی وکارگردانی  ابراهیم پشت کوهی که قرار بود فردا سه شنبه ۲۹ مرداد ماه درتالار چهارسو به پایان برسد به دلیل استقبال تماشاگران تا شنبه آینده دوم شهریورتمدید شد.

این اثر که براساس رمان لورا اسکوئیل(نویسنده امریکای جنوبی ) است ، توسط ابراهیم پشتکوهی برای اجرا در صحنه بازنویسی شده است و تا پایان هفته هرشب ساعت ۲۱ در تالار چهار سو به صحنه می رود.

شاخصه رمان پست مدرن «مثل آب برای شکلات »آغازهر فصل آن با  ارائه  یک دستور آشپزی یا داروسازی است که به موضوع آن فصل مرتبط است. در اجرا  نیز کارگردان سعی کرده طراحی صحنه ، لباس و فضا سازی فرهنگ تغذیه ،آشپزی عامه مردم جنوب ایران را با فرهنگ عامه تلفیق کند و صحنه اصلی نمایش یک آشپزخانه است واین فضا به گونه ای طراحی شده که تا تمام حس‌های تماشاگرهمچون حس بویایی و چشایی همراه با حس شنوایی و دیداری مخاطب به کار گرفته می شود.

علاوه بررویا نونهالی که به عنوان مهمان، بازیگر گروه تئاتر «تی توک» بندرعباس شده، محمد سایبانی،مریم نحوی،الهام اسکندری،ماندانا لیاقت،فاطمه جعفری،یاشارمحسنی،امیر علی سی سی پور،معصومه آقا بیگلو،علیرضا سرحدی بازی می کنند وبهرنگ عباس پورآهنگساز این نمایش به همراه محمد حسین داستان ،ایمان رضایی و حسین اصیلی (خواننده) اجرای زنده این نمایش را به عهده دارند. همچنین پیمان بخشی طراح نور آن است  و امین سالاری ، هادی اسکندری و نگار نقوی به عنوان گروه کارگردانی در کنار پشت کوهی هستند.

«مثل آب برای شکلات» هر شب ساعت ۲۱ در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.