» آرشیو مطالب » تماشاخانه سپند فعلا تعطیل است/ تلاش برای راضی‌ نگه‌داشتن گروه‌ها
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

تماشاخانه سپند فعلا تعطیل است/ تلاش برای راضی‌ نگه‌داشتن گروه‌ها

مهر 12, 1401 1

مدیر تماشاخانه سپند از تعطیلی این مرکز تئاتری تا عادی شدن شرایط موجود خبر داد و عنوان کرد مدیریت مجموعه تلاش می‌کند گروه‌هایی را که اجرایشان متوقف شده و به تعویق افتاده راضی نگه دارد.

فرشاد حبیبی مدیر تماشاخانه سپند درباره وضعیت از سرگیری فعالیت‌های این تماشاخانه به تئاتر آنلاین گفت: فعلاً تا مشخص نشدن وضعیت اینترنت و شرایط این روزهای جامعه نمی‌توانیم اجرایی داشته باشیم. تا قبل از این ۴ نمایش در تماشاخانه سپند روی صحنه بودند که فعلاً متوقف شده‌اند اما با مساعد شدن شرایط و طبق قراردادی که با گروه‌ها داریم نمایش‌ها ادامه اجراهای خود را از سر خواهند گرفت.

وی ادامه داد: البته هنوز زمان بازگشایی تماشاخانه مشخص نیست و ابتدا باید صبر کنیم تا وضعیت اینترنت به حالت سابق بازگردد تا گروه‌ها امکان تبلیغ نمایش‌هایشان را در فضای مجازی داشته باشند چون تلاش ما این است که مدت زمان معقولی به گروه‌ها فرصت تبلیغ آثارشان را بدهیم تا با توجه به شرایط پیش آمده کمتر متضرر شوند.

حبیبی با اشاره به اینکه زمان اجرای گروه‌هایی که در آینده قرارداد داشتند نیز تغییر خواهد کرد، یادآور شد: متاسفانه تمام برنامه‌ریزی‌هایی که برای اجراها در نظر گرفته بودیم به هم ریخته است و با توجه به تعویق اجراهای روی صحنه، زمان بندی ما برای اجراهای دیگر نیز دچار اختلال شده است و با ناهماهنگی‌هایی مواجه شدیم که از دست ما خارج است.

مدیر تماشاخانه سپند در پایان صحبت‌هایش بیان کرد: بعد از عادی شدن شرایط، تازه مشکلات ما آغاز می‌شود چون هماهنگی با گروه‌ها برای اجرا کار سختی است و هر گروه هم طبق برنامه زمانی که از قبل برایشان در نظر گرفته شده بود، هماهنگی‌های لازم را با بازیگران و عوامل اجرایی انجام داده بود که با این وضعیت با مشکلاتی روبرو می‌شوند. فعلاً تلاش ما این است که بتوانیم همه گروه‌ها را راضی نگه داریم تا فشاری به نمایش‌ها وارد نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×