» آرشیو مطالب » تماشاخانه «سه نقطه» میزبان ۹ نمایش از جشنواره تئاتر فجر
آرشیو مطالب - تئاتر ایران

تماشاخانه «سه نقطه» میزبان ۹ نمایش از جشنواره تئاتر فجر

دی 25, 1395 0

تماشاخانه «سه نقطه» با میزبانی از ۹ نمایش صحنه ای در سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، دومین سال حضور خود در بخش به علاوه تئاتر فجر را تجربه می کند.

به گزارش تئاتر آنلاین، سالن های رکن الدین خسروی و خسرو شکیبایی این مجموعه آموزشی و تئاتری میزبان ۹ نمایش صحنه ای در بخش به علاوه تئاتر فجر جشنواره سی و پنجم هستند. نمایش های «پاییز نگفته بود» نوشته رضا گشتاسب و کارگردانی زیبا دریاسفر از بوشهر، «بخاطر پدرم» نوشته و کار سعید کاظمی، «زندگی من و موریس» نوشته فاطمه کاظمی و کارگردانی محمدجواد سجادی محصول تهران- اصفهان، «بیشعوری» نوشته و کار علی حسینی و نمایش «تکرار» نوشته جمشید خانیان و کارگردانی بیژن مرادی از کرمانشاه روزهای یکم تا نهم بهمن در سالن خسرو شکیبایی روی صحنه می روند.

همچنین سالن رکن الدین خسروی نیز در این تماشاخانه میزبان رادیو تیاتر «شین» نوشته متین نظری و کارگردانی محمدرضا جمال، «شک» نوشته جان پاتریک شنلی و کارگردانی رضا دشتکی، «فراموشی» نوشته داریوش ربیعی و کارگردانی ملیحه سلیمانی از شهرکرد و «سهراب و آغاز گرگ» نوشته و کارگردانی احسان روحی از مشهد است. این نمایش ها نیز از روز دوم تا نهم بهمن روی صحنه می روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×