» آرشیو مطالب » تماشاخانه سنگلج دچار «قحط الرجال» می شود
2974189
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

تماشاخانه سنگلج دچار «قحط الرجال» می شود

آذر 13, 1397 0

2974189
نمایش کمدی موزیکال «قحط الرجال» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا آزادفرد از پنجشنبه ۱۵ آذر ۹۷ در تماشاخانه سنگلج روی صحنه می رود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی گروه تئاتر ناجورها، نمایش کمدی موزیکال «قحط الرجال» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی محمدرضا آزادفرد از روز پنجشنبه پانزدهم آذرماه ۹۷ در تالار سنگلج تهران روی صحنه می رود.

این نمایش کمدی موزیکال به عنوان تازه ترین اثر تولیدشده بنگاه شادمانی ناجورها با بهره گیری از تکنیک های اجرایی نمایش سنتی همراه با موسیقی، داستان سرزمینی را حکایت می کند که درباریان سلطان بعد از مرگ او که جانشینی هم ندارد به دنبال کسی می گردند تا جانشین سلطان شود و پس از جستجوی بسیار درنهایت مطرب دوره گردی را به نام مردک خان وادار می کنند تا بر اریکه سلطنت تکیه بزند. مردک خان به همراه همسر و دخترش وارد دربار می شوند که…

در این نمایش بازیگرانی چون حسین رفیعی، مهسا ایرانیان، الهه پورجمشید، جمال فوادیان، فیروز حیدرزاده، امین اکبری نسب، کوروش رخشنده پی، علی عطایی حور، داود معینی کیا ایفای نقش می کنند.

دیگر عوامل این پروژه عبارتند از مجری طرح: آرزو نبوت، دستیار کارگردان و برنامه ریز: مرتضی برزگرزادگان، موسیقی: یاسر بیات، طراح لباس: فاطمه محمدی، نوازندگان: یاسر بیات، حسن احمدی، منشی صحنه: مبینا امری، عکاس کوروش برزی.

نمایش «قحط الرجال» تا نیمه دی ماه ۹۷ هر روز به غیر از شنبه ها در تماشاخانه سنگلج تهران راس ساعت ۲۰ (هشت شب) روی صحنه می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×