» آرشیو مطالب » تفاهم‌نامه همکاری انجمن صنفی بازیگران تئاتر و دانشگاه علوم پزشکی
4123942
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

تفاهم‌نامه همکاری انجمن صنفی بازیگران تئاتر و دانشگاه علوم پزشکی

فروردین 31, 1401 0

4123942

انجمن صنفی سراسری بازیگران تئاتر و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهران با امضای تفاهم‌نامه‌ای، همکاری متقابل در زمینه بهره‌مندی از خدمات پزشکی و فعالیت‌های فرهنگی و هنری را فراهم کردند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی سراسری بازیگران تئاتر، هفته جاری طی جلسه‌ای که با حضور ایرج راد رئیس هیات مدیره انجمن صنفی سراسری بازیگران تئاتر، حسین قناعتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، هوشمند هنرکار عضو هیات مدیره انجمن صنفی بازیگران، عباس مزینانی معاون بهداشت دانشگاه و مشاوران دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد، تفاهم‌نامه همکاری به امضای ۲ طرف رسید.

بر مبنای این تفاهم‌نامه، همکاری تخصصی در حوزه های مختلف بهداشتی، درمانی، آموزشی، اجتماعی و فرهنگی، همچنین همکاری مشترک در راه اندازی کارگاه‌ها و نشست‌های علمی‌ آموزشی، اجرای طرح‌های مطالعاتی، علمی و پژوهشی مشترک و همکاری در اجرای برنامه‌های موثر در زمینه‌های پژوهشی، فرهنگی، هنری، بهداشتی، درمانی و اجتماعی پیش بینی شده است.

ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و استفاده از خدمات درمانی مراکز تحت پوشش دانشگاه برای اعضای خانه تئاتر و انجمن بازیگران، هماهنگی جهت تهیه دارو و تجهیزات پزشکی و … نیز از جمله موضوعات این همکاری هستند.

کمیته ای سه نفره به عنوان «کمیته مشترک هماهنگی» متشکل از هوشمند هنرکار عضو هیات مدیره و مسئول کمیته رفاهی انجمن، علی گنجعلیخان حاکمی و عباس مزینانی روند اجرایی شدن این تفاهم‌نامه و هماهنگی مراحل بعدی را بر عهده دارند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×