«ترانه‌های قدیمی» محمد رحمانیان روی صحنه می‌رود

نمایش «ترانه‌های قدیمی» به نویسندگی و کارگردانی محمد رحمانیان با بازی بازیگرانی چون علی عمرانی، مهتاب نصیرپور، حبیب رضایی و… از ۱۲ شهریور در تالار شمس روی صحنه می‌رود.

1نمایش «ترانه‌های قدیمی» به نویسندگی و کارگردانی محمد رحمانیان با بازی بازیگرانی چون علی عمرانی، مهتاب نصیرپور، حبیب رضایی و… از ۱۲ شهریور در تالار شمس روی صحنه می‌رود.

 به گزارش MrArt، نمایش «ترانه‌های قدیمی» به نویسندگی و کارگردانی محمد رحمانیان از ۱۲ شهریور روی صحنه می‌رود.

رحمانیان که به تازگی از کانادا به ایران بازگشته است، پیش از اجرای این نمایش، نمایش‌نامه «شب سال نو» را در فرهنگسرای اندیشه، نمایش‌نامه‌خوانی کرد. او در جدیدترین فعالیت خود به سراغ ترانه‌های قدیمی تهران رفته است و در خلاصه این نمایش آمده «ترانه‌های قدیمی» از تعدادی قطعات کوتاه نمایشی درباره تهران و مردم این شهر تشکیل شده که به نوعی تئاتر موزیکال با بهره‌‌گیری از ترانه‌های قدیمی ایرانی محسوب می‌شود و پاساژ‌های نمایشی وصل کننده قطعات اثر به یکدیگر هستند.

علی عمرانی، مهتاب نصیرپور، حبیب رضایی، افشین هاشمی، علی سرابی، اشکان خطیبی، بهاره مشیری و معصومه رحمانی در نمایش «ترانه‌های قدیمی» ایفای نقش می‌کنند. همچنین فردین خلعتبری،‌آهنگساز این نمایش است.

نمایش «ترانه‌های قدیمی» از ۱۲ تا ۲۲ شهریور هر روز ساعت ۲۰ در تالار شمس سازمان فرهنگی هنری AIT به نشانی اقدسیه، بعد از چهار راه آجودانیه، کوچه نیلوفر، پلاک ۳ روی صحنه می‌رود.