تخفیف ویژه تئاتر کودک و نوجوان برای خانواده‌های فرهنگ دوست

چهار نمایش کودک و نوجوان برای حمایت از خانواده‌هایی که کالای فرهنگی و تئاتر در سبد خانوار برایشان اهمیت دارد تا دهه اول اردیبهشت تخفیف ویژه در خرید بلیت در نظر گرفتند. به گزارش تئاتر آنلاین، با شروع ماه دوم بهار طبیعت ۲ نمایش «گروفالو» و «قیچی ای که دنبال کار می گشت» در پردیس […]

چهار نمایش کودک و نوجوان برای حمایت از خانواده‌هایی که کالای فرهنگی و تئاتر در سبد خانوار برایشان اهمیت دارد تا دهه اول اردیبهشت تخفیف ویژه در خرید بلیت در نظر گرفتند.

به گزارش تئاتر آنلاین، با شروع ماه دوم بهار طبیعت ۲ نمایش «گروفالو» و «قیچی ای که دنبال کار می گشت» در پردیس تئاتر شهرزاد و ۲ نمایش «شکلات فرنگی» و «عمونوروز و ننه سرما در بهار نوروزخوانان» در مرکز تئاتر پارک لاله تا ۱۰ اردیبهشت با تخفیف ویژه روی صحنه می روند.

این اقدام در راستای حمایت از خانواده های فرهنگ دوست و علاقه مند به تئاتر کودک و نوجوان انجام گرفته است در همین راستا علاقه مندان با خریدن یک بلیت، یک بلیت رایگان دریافت می کنند و در اصل برای هر ۲ نفر تخفیف نیم‌بها اعمال می‌شود.

نمایش «گروفالو» ساعت ۱۷:۳۰ و نمایش «قیچی‌ای که دنبال کار می گشت» ساعت ۱۷ در پردیس تئاتر شهرزاد و نمایش «شکلات فرنگی» ساعت ۱۹ و «عمو نوروز و ننه سرما در بهار نوروزخوانان» ساعت ۱۷ در مرکز تئاتر پارک لاله روی صحنه می‌روند.