» آرشیو مطالب » تجلیل از جولیا رابرتز در برنامه‌ای به ابتکار آکادمی اسکار
آرشیو مطالب - سینما و تئاتر بین الملل

تجلیل از جولیا رابرتز در برنامه‌ای به ابتکار آکادمی اسکار

مرداد 4, 1401 1

در جشنی که از سوی موزه آکادمی اسکار برگزار می‌شود جولیا رابرتز با دریافت جایزه «نماد» تجلیل خواهد شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از د رپ، جولیا رابرتز پاییز امسال جایزه آیکون را در جشن موزه آکادمی دریافت می‌کند. این بازیگر که جایزه اسکار را در کارنامه دارد ۱۵ اکتبر این جایزه را می‌گیرد.

پیش از این ۳ برگزیده دیگر این جشن معرفی شده‌بودند که شامل تجلیل از میکی لی تهیه کننده کره‌ای با جایزه پیلار-برای تجلیل از حمایت موزه آکادمی- ، تیلدا سوینتون بازیگر بریتانیایی با جایزه ویژنری – برای تجلیل از هنرمندی که هنر سینما را ارتقا داده و استیومک‌کویین کارگردان بریتانیایی با جایزه ونتیج – برای تجلیل از هنرمندی که در به چالش کشیدن روایت‌های غالب درباره سینما کمک کرده- است.

ژاکلین استوارت مدیر و رییس آکادمی از رابرتز به عنوان یک شخصیت نمادین با نقش‌های به یادماندنی یاد کرد و دومین جشن سالانه موزه اسکار را با حضور این ۴ چهره شبی خاص خواند.

کمیته میزبان جشن موزه آکادمی شامل چهره‌هایی چون آدرین برودی، اماندا سیفرید، آریانا دبوسی، آکوافینا، برایس دالاس هاوارد، اما رابرتز، جسیکا البا، گوینت پالترو، کیت هادسون، اورلاندو بلوم، جود آپاتو، لئونادرو دی کاپریو، رابرت دووال خواهد بود.

این جشن امسال دومین دوره خود را تجربه می‌کند تا بودجه لازم برای برنامه‌های ابتکاری برای دسترسی به آموزش و برنامه‌نویسی را پیش ببرد. در مراسم افتتاحیه این جشن که سال پیش برگزار شد بیش از ۱۱ میلیون دلار جمع شده بود.

مدیریت این برنامه برعهده هالی بری، جیسون بلوم، رایان مورفی و لوپیتا نیونگو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×