تئاتر آنلاین

اخبار تئاتر، عکس تئاتر، فیلم تئاتر و اخبار سینما جهان

تجربه سفر در زمان روی صحنه تئاتر

1
0
2955342
Reading Time: 2 minutesReading Time: 2 minutes

نمایش «سفر به آینده» به کارگردانی محمد عبدی این روزها در تالار هنر اجرا می‌شود؛ اثری که به سفر کودکی در زمان برای یافتن پدر و مادر خود می‌پردازد.

محمد عبدی کارگردان نمایش «سفر به آینده» که این روزها ساعت ۱۹:۲۰ در تالار هنر اجرا می‌شود، درباره این اثر نمایشی به تئاتر آنلاین گفت: این نمایش بر اساس انیمیشن «ملاقات با خانواده رابینسون» و طرحی از جان برنستین توسط صبا سلیمانی نوشته شده است. این نمایش داستان پسری است که در یتیم‌خانه زندگی می‌کند و برای یافتن پدر و مادر واقعی‌اش دستگاه زمان می‌سازد و در زمان به سفر می‌پردازد. وی در این مسیر به آینده خود نیز سفر می‌کند.

این کارگردان تئاتر کودک و نوجوان افزود: نمایش «سفر به آینده» پیش از این در جشنواره تئاترشهر به صحنه رفت که جوایز برگزیده نویسندگی، بازیگری زن و بازیگری مرد و هچنین لوح تقدیر موسیقی، طراحی لباس و طراحی صحنه را از آن خود کرد.

وی درباره گروه سنی مورد نظر نمایش «سفر به آینده» گفت: گروه سنی مخاطب این اثر، ۴ سال به بالا است.

عبدی درباره شکل و شیوه اجرای این اثر نمایشی اظهار کرد: در این اجرا سعی کردم بچه‌ها و کودکان و نوجوانان را با درام آشنا کنم چون بچه‌های ما آنقدر انیمیشن‌های بزرگ و خوب می‌بینند که دیگر نمی‌توان با آثار سطحی آن‌ها را جذب کرد.

کارگردان «سفر به آینده» در پایان سخنان خود تأکید کرد: به زعم خودم با این نمایش سعی کردم باعث پیشرفت تئاتر کودک باشم. موسیقی‌های این نمایش برگرفته از آثار موتزارت و بتهوون به شکلی فانتزی است. به طور کلی فضای اثر فانتزی است و سعی کردیم سلیقه مخاطبان کودک و نوجوان را بالا ببریم.

بازیگران «سفر به آینده» به ترتیب ورود به صحنه عبارتند از: هیراد محمدی، سمن قناد، آناهیتا خسروی، توحید نوروزی، اعظم شکوفه پور، محمد عبدی، مهدی ملکی، حمیدرضا گودرزی، علی نوری و میثاق آقا مولایی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *