» آرشیو مطالب » «تجربه‌های اخیر» در پردیس تئاتر شهرزاد/ راغب به اجرا نبودیم
4342639
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

«تجربه‌های اخیر» در پردیس تئاتر شهرزاد/ راغب به اجرا نبودیم

آذر 6, 1401 0

4342639

نمایشنامه‌خوانی «تجربه‌های اخیر» به کارگردانی کیاوش دیندار که روز جمعه ۴ آذر در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا شد، روز جمعه ۱۱ آذر نیز اجرا می‌شود.

کیاوش دیندار کارگردان نمایشنامه‌خوانی «تجربه‌های اخیر» که روز جمعه ۴ آذر در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا شد، درباره این اجرا و تمدید آن به تئاتر آنلاین گفت: در ابتدا قرار بود نمایشنامه‌خوانی «تجربه‌های اخیر» را در یک نوبت اجرا کنیم ولی به دلیل استقبال مخاطبان از این اجرا، قرار شد روز جمعه ۱۱ آذر نیز برای بار دوم این نمایشنامه‌خوانی را اجرا کنیم.

وی درباره چرایی اینکه نمایشنامه «تجربه‌های اخیر» امیررضا کوهستانی اجرای صحنه‌ای نشد، یادآور شد: چون اولین تجربه کاری‌مان بود می‌خواستیم خودمان را محک بزنیم به همین دلیل تصمیم گرفتم کار را در قالب نمایشنامه‌خوانی اجرا کنیم.

دیندار درباره برنامه‌ریزی خود برای اجرای اثری صحنه‌ای، گفت: به اندازه کافی روی نمایشنامه «تجربه‌های اخیر» کار کرده‌ایم و احتمالاً برای کار دوم و اجرای صحنه‌ای به سراغ نمایشنامه دیگری خواهیم رفت.

این هنرمند تئاتر درباره روند تولید این نمایشنامه‌خوانی در شرایط فعلی، اظهار کرد: کار بسیار سختی بود. در ابتدا قرار بود ما نمایشنامه‌خوانی را خیلی زودتر اجرا کنیم ولی به دلیل شرایط جامعه این اجرا به عقب افتاد. ضمن اینکه در شرایطی که در آن به سر می‌بریم رزرو پلاتو و تمرین کار سختی بود.

وی در پایان سخنان خود تأکید کرد: شرایط خوب نبود و خودمان هم راغب به اجرای کار نبودیم ولی به دلیل اینکه حدود ۵ ماه تمرین کرده بودیم، مجبور به اجرا شدیم.

وحید نوبخت، کیاوش دیندار، کیانا کیوانی، کیمیا نجاری، مریم زارعی، رها محمدنژاد، حمیدرضا جعفری، بازیگران نمایشنامه‌خوانی «تجربه‌های اخیر» هستند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×