تاریخ پایان اجرا‌های مجموعه تئاتر شهر اعلام شد

تاریخ پایان اجرای نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر مشخص شد.

تاریخ پایان اجرای نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «هفت شب با مهمانی ناخوانده در نیویورک» نوشته و کار فرهاد آئیش که از که از 20 مهر ماه اجرای خود را در تالار چهارسو آغاز کرده پنجشنبه دوم آذرماه به اجرای خود در تالار اصلی پایان می‌دهد.

نمایش «عطسه 21 دسامبر» نوشته و کار محمد مهدی خاتمی هم که از 14 آبان ماه در تالار سایه اجرای خود را آغاز کرده جمعه 17 آذر ماه از این تالار خداحافظی می‌کند.

نمایش « طوفان» نوشته سیدحسین فدایی حسین و کارگردانی آرش دادگر هم که از 10 آبان ماه در تالار قشقایی میزبان علاقه‌مندان تئاتر است، سه‌شنبه 14 آذرماه به اجرای خود در این تالار پایان می‌دهد.

«سه مرثیه هذیان» عنوان نمایش دیگری نوشته و کار روزبه حسینی است که از 4 آبان ماه در کارگاه نمایش به صحنه رفته پنجشنبه 25 آبان ماه به اجراهای خود پایان خواهد داد.

نمایش‌های «با جانی‌دپ در فتو شاپ» نوشته هاله مشتاقی‌نیا و کارگردانی سید‌علی هاشمی و «دلقک دو ملیتی» نوشته حسین جمالی و کارگردانی مجید رحمتی که از 23 مهر در کافه تریای تالار اصلی آغاز کرده چهارشنبه  24 آبان ماه از تئاتر شهر خداحافظی می‌کند.

نمایش«کانگورو» نوشته علیرضا محمدی و کارگردانی علیرضا اولیایی هم که از 2 مهر ماه اجرای خود را در کافه تریای تالار چهارسو و سایه آغاز کرده 24 آبان ماه به اجرای خود پایان می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.