» آرشیو مطالب » تاریخ پایان اجرای نمایش های تئاتر شهر
آرشیو مطالب - تئاتر ایران

تاریخ پایان اجرای نمایش های تئاتر شهر

دی 25, 1395 0

تاریخ پایان اجرای نمایشی‌های به صحنه رفته در تالارهای مجموعه تئاتر شهر اعلام شد.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «گوهرنیل» به نویسندگی و کارگردانی مجید امرایی و بازی علیرضا دهقانی و وحیده قوهستانی ساعت ۱۸ که از روز چهارشنبه اول دی در پلاتو اجرا به صحنه رفته روز جمعه ۲۴ دی ماه به اجرای خود پایان داد.

نمایش «کلاغ» به نویسندگی دیوید هروئر و کارگردانی سمانه زندی نژاد و بازی مرتضی اسماعیل کاشی و سهیلا گلستانی که هر روز غیر از شنبه‌ها ساعت ۱۸ نیز از روز دوشنبه ۲۲ آذرماه اجرای خود را در تالار چهارسو آغاز کرده، دوشنبه ۲۷ دی ماه از این تالار خداحافظی می کنند.

تالار سایه که از تاریخ ۲۵ آذرماه میزبان نمایش «لِ ته» به کارگردانی عاطفه تهرانی با بازی نوید هدایت پور، مریم باقری نسامی، اویس محمد حسنی، سینا صابری، ئه ستیره مرتضایی، سپهر غازی، پدرام مهری و نازنین میهن در ساعت ۱۹:۳۰ است، روز دوشنبه ۲۷ دی ماه اجرای خود را به پایان می برد.

این در حالی است که نمایش«خانه پاکیزه» نوشته سارا رول و کارگردانی سروش طاهری و مانلی حسین پور که ساعت ۲۰ هر شب به غیر از شنبه‌ها با بازی مانلی حسین پور، سروش طاهری، گیتی قاسمی، معصومه کریمی، آزاده مویدی فرد که از روز پنجشنبه ۲۵ آذر ماه در تالار چهارسو به صحنه رفته است، دوشنبه ۲۷ دی ماه در این تالار به اجرای خود پایان می دهد.

نمایش «شب» به نویسندگی و کارگردانی چیستا یثربی و با بازی لیلی سلیمانی و چیستا یثربی که از تاریخ پنجشنبه ۲۳ دی ماه ساعت ۱۹ در تالار قشقایی اجرای خود را آغاز کرده در تاریخ پنجشنبه ۳۰ دی ماه به اجرای خود پایان خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×