تئاتر آنلاین

اخبار تئاتر، عکس تئاتر، فیلم تئاتر و اخبار سینما جهان

تئاتر ۹۶ با «خواستگاری» در سنگلج شروع شد

1
0
2382003
Reading Time: < 1 minuteReading Time: < 1 minute

پنجشنبه سوم فروردین فعالیت تماشاخانه سنگلج در سال جدید با نمایش «خواستگاری» به نویسندگی و کارگردانی سید عظیم موسوی و با حضور مدیر کل هنرهای نمایشی آغاز شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی تماشاخانه سنگلج، شب گذشته پنجشنبه سوم فروردین فعالیت تئاتر سنگلج در حالی با نمایش «خواستگاری» به نویسندگی و کارگردانی سید عظیم موسوی آغاز شد که مدیر کل هنرهای نمایشی و جمعی از تماشاگران تئاتر برای دیدن این نمایش به تماشاخانه سنگلج آمده بودند.

شفیعی که به همراه خانواده خود به تماشای این اثر نشست پس از پایان این نمایش گفت: امشب دیدن این کمدی جذاب و فرح بخش در کنار استقبال تماشاگران برای من تجربه دلنشینی بود و خوشحالم که امسال همکاران بنده در تماشاخانه سنگلج توانسته اند پذیرای این تعداد از مهمانان نوروزی تئاتر باشند.

کمدی موزیکال «خواستگاری» به نویسندگی و کارگردانی سید عظیم موسوی که اجرای خود را از دیشب و در اولین روزهای تعطیلات نوروزی آغاز کرد تا ۱۵ اردیبهشت پذیرای مخاطبان تئاتر است.

این نمایش برگرفته از نمایشنامه «خواستگاری» چخوف است که با استفاده از نمایش‌های آیینی-سنتی همچون تخت حوضی، نقالی و شبیه‌خوانی در حال و هوای فرهنگ شمال ایران تبدیل و به‌صورت کمدی- موزیکال اجرا می‌شود.

کمدی موزیکال «خواستگاری» هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در تماشاخانه سنگلج روی صحنه می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *