«تئاتر کاغذی» به ایستگاه آخر رسید

مسابقه مجازی «تئاتر کاغذی» با بررسی آثار دریافتی و انتخاب برگزیدگان به ایستگاه آخر رسید. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، مسابقه «تئاتر کاغذی» که از روز اول بهمن ماه آغاز شده بود در روز سه شنبه ۲۶ اسفند با اعلام نفرات برگزیده خاتمه پیدا کرد. حسین عالم بخش […]


مسابقه مجازی «تئاتر کاغذی» با بررسی آثار دریافتی و انتخاب برگزیدگان به ایستگاه آخر رسید.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، مسابقه «تئاتر کاغذی» که از روز اول بهمن ماه آغاز شده بود در روز سه شنبه ۲۶ اسفند با اعلام نفرات برگزیده خاتمه پیدا کرد.

حسین عالم بخش رییس پردیس تئاتر تهران و دبیر مسابقه «تئاتر کاغذی» عنوان کرد: در طول برگزاری این مسابقه بیش از ۱۸۰۰ اثر به دبیرخانه مسابقه ارسال و پس از بررسی اولیه، ۱۰۰۵ اثر واجد شرایط ورود به مرحله بازبینی تشخیص داده شد.

وی در ادامه ضمن ذکر نکاتی درباره این مسابقه در خصوص بازبینی آثار دریافتی گفت: بر اساس رای هیات بازبینی متشکل از رضا فقیهی، احسان بیرامی، مرجان خورسند و بابک تن آثار به مرحله داوری راه پیدا کردند و در نهایت در روز سه شنبه ۲۶ اسفند ماه با حضور فاطمه امینی، احسان مهدی، مجید قناد و ساغر لطفی نژاد به عنوان هیات داوران نسبت به داوری آثار اقدام و نفرات برگزیده انتخاب و اعلام شدند.

۱۰ نفر حائز رتبه اول این مسابقه شدند که عبارتند از لیانا نام آور، سامیه و فاطمه حیدری، آتریسا لطفی، آیسان فلاحی، نسیم عباسی، رومینا و روژینا ندایی، محدثه و مایده مهری، غزاله مهربان یکتا و آزاده حیدری.

زینب و زهرا اسماعیل اخوان طاهری، آتنا و علی زارع صبا، گلارین و امیر ماهان رحمتی، آرین جانباز، نیایش نجیب زاده، ترانه محمدی، نازنین رادفر، محمد متین وحیدی، ملورین اهدایی حائز رتبه دوم و نگار سبزی، مینو معنوی، طاها یادگاری، آیسا پارپایی، سیده فرینا کسایی، مهیار و مهتا گرامی، مهدی جعفری و فاطمه زهرا ملایی، محمد حسن و محدثه ساقی به عنوان رتبه سوم مسابقات برگزیده شدند.