تئاتر درباره امام(ره) امسال اجرا می‌شود؟/ تلاش برای تأمین مالی

رئیس مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری تأکید کرد این مرکز در تلاش است تا با تأمین برآورد مالی لازم نمایش «در مجلس تشرف تهران» در سال جاری روی صحنه ببرد. کوروش زارعی رئیس مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی درباره وضعیت تولید نمایش «در مجلس تشرف تهران» با موضوع امام خمینی (ره) که […]

رئیس مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری تأکید کرد این مرکز در تلاش است تا با تأمین برآورد مالی لازم نمایش «در مجلس تشرف تهران» در سال جاری روی صحنه ببرد.

کوروش زارعی رئیس مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی درباره وضعیت تولید نمایش «در مجلس تشرف تهران» با موضوع امام خمینی (ره) که حدود ۲ سال است مطرح شده، به تئاتر آنلاین گفت: برآورد مالی لازم برای تولید و اجرای نمایش «در مجلس تشرف تهران» انجام و به بنیاد حفظ و نشر آثار امام خمینی (ره) ارائه شده و منتظر پاسخ بنیاد درباره تأمین بودجه هستیم.

وی با اشاره به اینکه نمایشنامه «در مجلس تشرف تهران» منتشر شده، تأکید کرد: تمام تلاش‌مان این است که سال جاری نمایش را تولید و در تالار وحدت روی صحنه ببریم.

زارعی تصریح کرد: برای تولید یک اثر با کیفیت باید از گروه و عوامل حرفه‌ای استفاده کنیم و به همین خاطر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری به تنهایی نمی‌تواند هزینه‌های تولید و اجرای نمایش را تأمین کند.

رئیس مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در پایان یادآور شد: نمایشنامه «در مجلس تشرف تهران» اثر متفاوت و خوبی است و حیف است که تولید نشود. حدود ۲ سال است که پیگیر تولید و اجرای این نمایش هستیم و امیدواریم که امسال این امر به سرانجام برسد.