یک کارگردان تئاتر از برگزی1353ده شدن تئاتر «جایی که پیاده‌رو تموم میشه» کاری از گروه پژوهش مهر در جشنواره شمسه تهران برای اجرای عموم خبر داد.

به گزارش MrArt، رادمهر کشانی در گفت‌و‌گو با فارس در اصفهان اظهار کرد: این تئاتر که برای اجرا در جشنواره شمسه برگزیده شده بود علاوه بر انتخاب شدن برای اجرای عموم توانست رتبه دوم بازیگری مرد را برای رادمهر کشانی به ارمغان آورد.

وی افزود: داستان این تئاتر درباره زندگی مشترک زن و مردی است که با دنیای بیرون، زیبایی‌ها و زشتی‌های آن قطع رابطه کرده‌اند و زن به دلیل ضعف‌های درونی و تأثیرات رسانه‌های بی‌محتوا از دنیای آزاد بیرون می‌ترسد.

وی افزود: زن از آشکار شدن هویت و دنیای درونی خود می‌ترسد و سعی دارد همسرش را نیز قانع کند که در بیرون از حصار خانه موضوع خوشایندی وجود ندارد.

این کارگردان تئاتر تاکید کرد: مرد نیز با وجود این که می‌داند در کنار زشتی‌های دنیای واقعی زیبایی، عشق و انسانیت نیز پیدا می‌شود در درون خود نیروی کافی برای مقابله با تهدیدها و فشارهای زن حس نمی‌کند.

وی ادامه داد: در ابتدای داستان به دلیل یک اتفاق ساده زن در دستشویی گیر می‌کند و حضور سه شخصیت متفاوت در طول داستان که برای کمک به زن وارد خانه می‌شوند در واقع باعث کمک به مرد شده و وی به تدریج تلاش در شناخت خود می‌کند.

کشانی تاکید کرد: فرشید تربیت، بهاره مهدوی و رادمهر کشانی در این نمایش ایفای نقش کرده‌اند.

رادمهر کشانی بازیگر و کارگردان نمایش «جایی که پیاده‌رو تمام می‌شه» با بازی در سه نقش متفاوت در این تئاتر توانست رتبه نخست بازیگری را در جشنواره تئاتر استانی اصفهان نیز کسب کند.

گفتنی است در این جشنواره 5 تئاتر برای اجرای عمومی انتخاب شدند.

لینک کوتاه :
اشتراک گذاری :