تئاتر آنلاین

اخبار تئاتر، عکس تئاتر، فیلم تئاتر و اخبار سینما جهان

«تئاتر» بعد از ساعت۱۸ فعال می‌ماند؟/ رایزنی برای تغییر یک ابلاغیه

1
0
3583834
Reading Time: < 1 minuteReading Time: < 1 minute


مدیرکل هنرهای نمایشی با اشاره به رایزنی با مدیران و مسئولان تصمیم‌گیرنده اعلام کرد، در تلاش است تا ساعت فعالیت تئاتر در محدودیت‌های جدید لحاظ شده، از ساعت ۱۸ افزایش پیدا کند.

قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی درباره محدودیت‌های جدید تعیین شده مبنی‌بر فعالیت بسیاری از مشاغل از جمله تئاتر تا ساعت ۱۸ هر روز و اینکه در این شرایط امکان فعالیت درست برای گروه‌ها و اجراهای نمایشی فراهم نمی‌شود، به تئاتر آنلاین گفت: واقعیت این است که از روز گذشته و امروز به دنبال افزایش ساعت فعالیت تئاتر هستم زیرا همه می‌دانیم که فعالیت و اجراهای نمایشی از ساعت ۱۸ به بعد تازه شروع می‌شود.

وی یادآور شد: وقتی مسأله ویروس کرونا و مشکلاتی است که در سراسر کشور پدید آورده، محدودیت‌ها در قالب یک بسته کلی در نظر گرفته شده و لحاظ می‌شود و ما نباید این موضوع را نادیده بگیریم.

آشنا تأکید کرد: طی ۲ جلسه‌ای که داشتم استدلال آوردم که خواهان افزایش ساعت فعالیت تئاتر هستیم و متعهد می‌شویم که شیوه نامه‌های بهداشتی را شدیدتر از قبل رعایت کنیم.

مدیرکل هنرهای نمایشی در پایان سخنان خود تصریح کرد: گفتگوهایی را داشته‌ایم و امیدوارم تا از روز شنبه هفته آینده که فعالیت‌های تئاتری آغاز می‌شود ساعت فعالیت تئاتر در محدودیت‌های جدید تعیین شده افزایش پیدا کند تا هم هنرمندان راحت‌تر بتوانند نمایش خود را اجرا کنند و هم مخاطبان بتوانند از اجراهای نمایشی بهره ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *