«بی‌مرگی» مجددا در مسیر شهرزاد

نمایشنامه خوانی «بی‌مرگی» به کارگردانی پیمان چراغی مجددا سوم مرداد در پردیس تئاتر شهرزاد خوانش می‌شود. به گزارش تئاتر آنلاین، نمایشنامه خوانی «بی‌مرگی» به کارگردانی پیمان چراغی و نویسندگی علیرضا قاسمی که پیش از این ۲۸ خرداد در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا شده بود بار دیگر در تاریخ ۳ مرداد به صحنه می‌رود. «بی‌مرگی» در […]

نمایشنامه خوانی «بی‌مرگی» به کارگردانی پیمان چراغی مجددا سوم مرداد در پردیس تئاتر شهرزاد خوانش می‌شود.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایشنامه خوانی «بی‌مرگی» به کارگردانی پیمان چراغی و نویسندگی علیرضا قاسمی که پیش از این ۲۸ خرداد در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا شده بود بار دیگر در تاریخ ۳ مرداد به صحنه می‌رود.

«بی‌مرگی» در اجرای قبلی خود با ظرفیت بیشتر از سالن اجرا رفت و در این نوبت قرار است با تغییراتی در روند داستانی و نقش خوانان خود خوانش شود.

در خلاصه داستان «بی‌مرگی» آمده است: «اما بهشت هم مثل غروبای جمعه دلگیر میشه اگه همه خوب باشن … آدمیزاد عاقل حکایت آسفالت و خط کشی کف خیابونه، سیاه و سفید. پیاده روش دل آدمه! که همیشه خیسه از بارونی که از سر دلتنگیه … گاهی دلتنگ خودت گاهی دلتنگ دلبرت … .»

نقش خوانان «بی‌مرگی» در این اجرا زهرا داودنژاد، ستاره حسینی، پویا پورهمدانی، رضا حماطی، عیسی محمدی، فریماه قاسمی، زهرا یوسفی، سارا جودت، مهدی رشیدی، محمد رضایی هستند و تهیه کنندگی این اجرا را محسن میرزاخانی برعهده دارد.

مجری طرح: سارا والیانی، مدیر تولید: ایمان مهدی زاده، مدیر اجرایی پروژه: محمدجواد ملک زاده از دیگر عوامل این اثر نمایشی هستند.

«بی‌مرگی» ۳ مرداد ساعت ۲۱:۴۵ در سالن صنوبر شهرزاد خوانده می شود.