«بولدوزر» به دیوار چهارم می‌آید

نمایش «بولدوزر» به کارگردانی آرش سنجابی آبان ماه در مجموعه نمایشی دیوار چهارم به صحنه می‌رود. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه نمایشی دیوار چهارم، آرش سنجابی که تازه‌ترین اثر سینمایی‌اش با عنوان «بازدم» را در بخش سینمای «هنر و تجربه» در حال اکران دارد آبان ماه سال جاری نمایش «بولدوزر» […]


نمایش «بولدوزر» به کارگردانی آرش سنجابی آبان ماه در مجموعه نمایشی دیوار چهارم به صحنه می‌رود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه نمایشی دیوار چهارم، آرش سنجابی که تازه‌ترین اثر سینمایی‌اش با عنوان «بازدم» را در بخش سینمای «هنر و تجربه» در حال اکران دارد آبان ماه سال جاری نمایش «بولدوزر» را در مجموعه نمایشی دیوار چهارم به صحنه می‌برد.

آرش سنجابی کارگردان، نویسنده و مستندساز تاکنون مجموعه داستان‌هایی تألیف و آثاری از ادبیات کردی به زبان فارسی برگردانده و منتشر کرده است و فیلم‌های مستندی از زندگی هنرمندان شاعران و نویسندگان ایرانی ساخته است. سنجابی تاکنون ۱۷ مستند از زندگی شخصیت‌های ایرانی ساخته که از این میان می‌توان به مستند پرتره‌های محمدعلی سپانلو، شمس لنگرودی و عباس کیارستمی اشاره کرد.

همچنین سنجابی فیلم سینمایی «بازدم» را در سینماهای «هنر و تجربه» در حال اکران دارد. در این اثر بازیگرانی چون حامد رحیمی نصر، ملیکا شریفی‌نیا، لیندا کیانی، الهه حصاری، نرگس محمدی، حبیب دهقان نسب، مهرداد ضیایی، مرضیه صدرایی، آزیتا حاجیان و بهنام تشکر به ایفای نقش می‌پردازند.

کد خبر ۴۳۴۹۳۷۸
آروین موذن زاده