» آرشیو مطالب » بودجه و فعالیت های موسسه هنرمندان پیشکسوت بررسی شد
آرشیو مطالب - تئاتر ایران

بودجه و فعالیت های موسسه هنرمندان پیشکسوت بررسی شد

مرداد 30, 1396 0

نشست بررسی بودجه و فعالیت‌های موسسه هنرمندان پیشکسوت در ساختمان جدید این موسسه برگزار شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت، نشست بررسی بودجه و فعالیت های موسسه هنرمندان پیشکسوت با حضور رییس امور فرهنگ، گردشگری و ورزش سازمان برنامه و بودجه کشور، مدیرکل دفتر طرح های عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ذیحساب و مدیرکل امور مالی وزارت ارشاد، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره موسسه هنرمندان پیشکسوت در ساختمان جدید موسسه برگزار شد.

صبح روز یکشنبه ۲۹ مرداد رضا معصومی راد رییس امور فرهنگ، گردشگری و ورزش سازمان برنامه و بودجه به همراه جمعی از معاونان و کارشناسان این سازمان در موسسه هنرمندان پیشکسوت حضور یافته و از مراحل نوسازی ساختمان جدید بازدید کردند.

همچنین پس از این بازدید گروهی، طی نشستی در زمینه بودجه سال ۹۶ و ۹۷ و برنامه های آتی این موسسه مذاکرات کارشناسی انجام شد.

در ابتدای این جلسه معصومی راد پس از ابلاغ سلام محمدباقر نوبخت به پیشکسوتان هنر ایران، گفت: پیش از این و از مدت ها قبل در چند نوبت قرار بود که به موسسه هنرمندان پیشکسوت بیاییم و از اقدامات صورت گرفته در ساختمان جدید بازدید کنیم ولی متاسفانه هر بار به دلیلی این امکان به وجود نیامد و به تعویق افتاد.

وی افزود: همواره این عزم از دکتر نوبخت و تیم مدیریتی ایشان وجود داشته است که در راستای تکریم و تجلیل از هنرمندان باسابقه و پیشکسوت کشور کوتاهی نشود، چه زمانی که در پی خرید ساختمان جدید و در خور شانی برای آنان بودیم، چه اکنون که این مکان برای این قشر فراهم شده تا بتوانند در آن رفت و آمد داشته باشند، مشکلاتشان را پیگیری کنند و به بیانی دیگر آن را خانه خود بدانند، خدا را شکر که این تشکیلات آنگونه که می‌بینم به این سمت حرکت می کند و در مسیر خوبی قرار دارد، هرچند هنوز با ایده آل ها فاصله دارد اما با مقتضیات زمان و موانع موجود حرکت خوبی صورت گرفته است.

معصومی راد در بخشی از سخنان خود ضمن اشاره به پیشنهاد موسسه برای ساخت آمفی تئاتر و استودیوی صدا، اینگونه طرح ها را ضروری و آن را از ملزومات مورد استفاده هنرمندان قلمداد کرد، زیرا هم می تواند در آینده درآمدزایی ایجاد کند و هم اینکه هنرمندان امکان ارائه تخصص های هنری خود را دارند.

در این نشست مباحثی از سوی محمود عزیزی، محسن علی اکبری اعضای هیات مدیره، جعفری نژاد، اسماعیلی و نوروزی معاونان دفتر امور فرهنگ، گردشگری و ورزش درباره چگونگی تخصیص و میزان بودجه مورد نیاز موسسه هنرمندان پیشکسوت برای تکمیل و راه اندازی پروژه هایی همچون سالن آمفی تئاتر موسسه، استودیوی چند منظوره صدا و تصویر و برنامه های فعلی و سال آینده مطرح شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×