«به دنبال ناکجا» در مونیخ به صحنه می‌رود

پویان باقرزاده جدیدترین اثر خود را در مونیخ روی صحنه خواهد برد. به گزارش تئاتر آنلاین، پویان باقرزاده به همراه نیلوفر ندایی و امین مانیان این روزها مشغول تمرین نمایشی با عنوان موقت «به دنبال ناکجا» در شهر مونیخ هستند. این نمایش بخشی از یک پروژه تحقیقاتی است که در سال ۲۰۲۰ توسط هنرمند آلمانی […]

پویان باقرزاده جدیدترین اثر خود را در مونیخ روی صحنه خواهد برد.

به گزارش تئاتر آنلاین، پویان باقرزاده به همراه نیلوفر ندایی و امین مانیان این روزها مشغول تمرین نمایشی با عنوان موقت «به دنبال ناکجا» در شهر مونیخ هستند. این نمایش بخشی از یک پروژه تحقیقاتی است که در سال ۲۰۲۰ توسط هنرمند آلمانی Mirella Oestreicher و با همکاری پژوهشگران آلمانی و سرمایه‌گذاری شهرداری مونیخ، صندوق هنرهای نمایشی کشور آلمان و بنیاد فردریش ایبرت آغاز شد و بعد از اتمام فاز تحقیقاتی وارد فاز اجرایی شده است.

فاز اجرایی این پروژه شامل ساخت چندین مستند و تولید یک اثر نمایشی است که کارگردانی آنها را پویان باقرزاده از ایران به عهده خواهد داشت. بخش نمایشی این پروژه قرار است در آذر در شهر مونیخ و در سالن تئاتر Schwere Reiter اجرا شود. در این اجرا نیلوفر ندایی و امین مانیان به عنوان بازیگر و آهنگساز در کنار عوامل آلمانی حضور خواهند داشت.

از این کارگردان قبلا نمایش‌های «بعد از اتفاق»، «رامشدگی»، «مجهول مرداد» در ایران روی صحنه رفته است و فیلم بلند «برداشت دوم از قضیه اول» از وی درجشنواره سی و چهارم فیلم فجر به نمایش درآمده و در سال ۹۶ در گروه «هنر و تجربه» اکران شده است.