بزرگداشت آگوستوبوال در ایتالیا

دانشگاه پارما به مناسبت سالمرگ آگوستوبوال مبتکر و مروج تئاتر شورایی در دنیا، مراسم بزرگداشتی با حضور فعالان تئاتر شورایی برگزار می کند. به گزارش تئاتر آنلاین و به نقل از مهر،، دانشگاه پارما به مناسبت سالمرگ آگوستوبوال مبتکر و مروج تئاتر شورایی در دنیا مراسم بزرگداشتی با حضور فعالان تئاتر شورایی برگزار می کند […]
دانشگاه پارما به مناسبت سالمرگ آگوستوبوال مبتکر و مروج تئاتر شورایی در دنیا، مراسم بزرگداشتی با حضور فعالان تئاتر شورایی برگزار می کند.

به گزارش تئاتر آنلاین و به نقل از مهر،، دانشگاه پارما به مناسبت سالمرگ آگوستوبوال مبتکر و مروج تئاتر شورایی در دنیا مراسم بزرگداشتی با حضور فعالان تئاتر شورایی برگزار می کند که آریان رضائی سرپرست گروه مونو/شورایی به دعوت روبرتو مازینی در این مراسم درباره تفکر انتقادی در سیستم تئاتری آگوستوبوال و تجربه های تئاتر شورایی در ایران سخنرانی می کند.

این مراسم دوم می ۲۰۱۶ در دانشگاه پارما به دبیری روبرتو مازینی برگزار می شود. روبرتو مازینی از چهره های پیش رو تئاتر ایتالیا و از فعالان مطرح تئاتر شورایی در دنیاست که بر اساس آموزشگری رهایی بخش پائولو فریره و سیستم تئاتری آگوستوبوال فعالیت های گسترده ای در زندان ها، مراکز روان پزشکی، مدارس و دانشگاه ها و … در کشور ایتالیا داشته است.

جولین بوال فرزند آگوستوبوال از کشور برزیل، یالمار خورخه از اکراین، آریان رضائی از ایران از جمله سخنرانان این مراسم هستند.