برگزیدگان بخش کودک تئا‌تر ماه معرفی شدند

بخش کودک و نوجوان نهمین جشنواره سراسری تئا‌تر ماه برگزیدگانش را معرفی کرد.

بخش کودک و نوجوان نهمین جشنواره سراسری تئا‌تر ماه برگزیدگانش را معرفی کرد.

مراسم اختتامیه بخش کودک و نوجوان نهمین جشنواره سراسری تئا‌تر ماه دوشنبه 24 مهر با حضور گروه‌های شرکت کننده در این رویداد و جمعی از هنرمندان و اساتید تئا‌تر در تالار سوره حوزه هنری برگزار شد.

در این مراسم، جوایز هنرمندان و گروه‌های بر‌تر توسط مجید حمزه‌زاده (معاون هنری حوزه هنری)، رحمت امینی (مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری و دبیر هنری جشنواره) مجید قناد (مجری تلویزیون) و هنرمندانی چون رضا فیاضی اهدا شد.

نمایش‌های «پهلوان کچل» در بخش موسیقی، «بدون شرح» در رشته طراحی صحنه و «زیر گنبد کبود» در بخش طراحی عروسک جوایز بر‌تر را دریافت کردند.

همچنین لوح تقدیر و جایزه بازیگری خردسال و نوجوان را شیده یزدانی و یزدان کاظمی برای بازی در نمایش «بدون شرح» دریافت کردند.

جایزه سوم بازیگری مرد به محمد نوریان برای بازی در نمایش «پهلوان کچل»، جایزه دوم بازیگری مرد به حسین غلامی برای بازی در نمایش «مورچه‌های زبل» و تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه اول بازیگری مرد به مجتبی بیات برای بازی در نمایش «دوست شگفت‌انگیز نیک» اهدا شد.

در بخش بازیگری زن، جایزه سوم بازیگری زن به فائزه‌سادات حسینی برای بازی در نمایش «دوست شگفت انگیز نیک» رسید. جایزه دوم بازیگری زن به ندا صادقیان برای بازی در نمایش «قصه خوب خدا» تعلق گرفت و تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه اول بازیگری زن به ندا نوری برای بازی در نمایش «پهلوان کچل» اهدا شد.

جایزه سوم نمایشنامه‌نویسی به حمیدرضا نعیمی برای نمایش «قصه خوب خدا»، جایزه دوم نمایشنامه‌نویسی به مجتبی خمسه برای نمایشنامه «پهلوان کچل» و تندیس جشنواره و جایزه اول نمایشنامه‌نویسی به سید جواد رحیم‌زاده برای نمایشنامه «بدون شرح» اهدا شد.

جایزه سوم کارگردانی به سحر پورفرج برای نمایش «پهلوان کچل»، جایزه دوم کارگردانی به سید جواد رحیم‌زاده برای نمایش «بدون شرح» و تندیس جشنواره و جایزه اول کارگردانی به محمد حاج بابایی برای نمایش «دوست شگفت انگیز نیک» تعلق گرفت.

همچنین تندیس و جایزه نقدی بهترین نمایش کودک از سوی مرکز ملی اسیتژ به نمایش «بدون شرح» به نویسندگی و کارگردانی سید جواد رحیم‌زاده اهدا شد.

نهمین جشنواره سراسری تئا‌تر ماه در بخش کودک و نوجوان از 22 تا 24 مهر برگزار شد که بخش بزرگسال این رویداد تا 29 مهر ادامه پیدا خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.