برگزاری رپرتوار تئاتر خیابانی «نقش هشت» در فرهنگسرای خاوران

همزمان با فرا رسیدن دهه کرامت نخستین رپرتوار تئاتر خیابانی «نقش هشت» با همکاری اعضای کانون نمایشگران خیابانی خانه تئاتر در فرهنگسرای خاوران تهران برگزار می شود. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از امور رسانه ای پروژه، فرهنگسرای خاوران به منظور گرامیداشت دهه کرامت و میلاد حضرت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) با همکاری […]

همزمان با فرا رسیدن دهه کرامت نخستین رپرتوار تئاتر خیابانی «نقش هشت» با همکاری اعضای کانون نمایشگران خیابانی خانه تئاتر در فرهنگسرای خاوران تهران برگزار می شود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از امور رسانه ای پروژه، فرهنگسرای خاوران به منظور گرامیداشت دهه کرامت و میلاد حضرت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) با همکاری اعضای کانون نمایشگران خیابانی خانه تئاتر، رپرتوار تئاتر خیابانی «نقش هشت» را برگزار می کند.

علیرضا دهقانی بازیگر و کارگردان تئاتر که مدیریت اجرایی پروژه را بر عهده دارد، درباره جزییات این رپرتوار نمایشی گفت: با برنامه ریزی و حمایت های ریاست و معاونت آفرینش و اجرای فرهنگسرای خاوران همزمان با فرا رسیدن دهه کرامت، رپرتوار تئاتر خیابانی «نقش هشت» با همراهی کانون نمایشگران خیابانی خانه تئاتر ساعت ۱۸ و ۱۹ روزهای هفدهم تا بیست و یکم سال جاری در محوطه فرهنگسرای خاوران اجرا می شود.

وی افزود: در این رویداد هشت گروه تئاتری از میان گروه های فعال و حرفه ای کانون نمایشگران خیابانی آثار نمایشی را با موضوعات مذهبی، شرح کرامات و روایات زندگی حضرت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) را برای مخاطبان اجرا می کنند.

دهقانی در پایان عنوان کرد: آنچه در این رپرتوار موضوعی پیش روی شهروندان تهرانی قرار می گیرد، تلاش برای اجرای آثار نمایشی متفاوت با موضوعات مرتبط دهه کرامت است که امیدوارم بتواند مورد توجه مخاطبان قرار گیرد. چرا که برنامه ریزی ها به نحوی است تا آثار متفاوت جذابی برای شهروندان تهرانی به ویژه ساکنان منطقه ۱۵ تهران در این دوره نمایشی پنج روزه اجرا شود.