برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری «ایثار» به شکل فصلواره فرهنگی

نخستین جشنواره استانی فرهنگی و هنری «ایثار» به شکل فصلواره فرهنگی و هنری و همزمان با هفته وحدت در شهرستان های استان تهران آغاز به کار کرد. به گزارش تئاتر آنلاین، نخستین جشنواره استانی فرهنگی و هنری «ایثار» که توسط اداره کل هنری معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران و اداره کل […]

نخستین جشنواره استانی فرهنگی و هنری «ایثار» به شکل فصلواره فرهنگی و هنری و همزمان با هفته وحدت در شهرستان های استان تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش تئاتر آنلاین، نخستین جشنواره استانی فرهنگی و هنری «ایثار» که توسط اداره کل هنری معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران و اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران تدارک دیده شده، به منظور پوشش هر چه بیشتر هنرمندان و خانواده های ایثارگران و شهدای استان تهران، به شکل فصلواره فرهنگی و هنری و میزبانی شهرستان های استان تهران، همزمان با هفته وحدت آغاز به کار کرد.

نخستین دوره این فصلواره که دارای بخش های مختلفی از جمله سرود، هنرهای تجسمی و هنرهای نمایشی است، روز سه شنبه ۲۷ مهر با اجرای سرود، روایتگری و قصه گویی در شهرستان های قرچک و ورامین آغاز به کار کرد.

این فصلواره فرهنگی و هنری به مناسب هفته وحدت در ۹ شهرستان ورامین، قرچک، شهر ری، رباط کریم، اسلام شهر، بهارستان، شهریار، ملارد و شهر قدس برگزار می شود. کلیه برنامه های مدنظر در این رویداد توسط سالن سیار «تئاتر رول» اجرا می شوند و به این طریق علاقه مندان بیشتری قادر به بهره مندی از برنامه های نخستین فصلواره فرهنگی و هنری «ایثار» هستند.

بخش پایانی نخستین فصلواره فرهنگی و هنری «ایثار» از ۱۳ تا ۱۹ آذر برگزار خواهد شد.

عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران دبیری نخستین فصلواره فرهنگی و هنری «ایثار» را عهده دار است.