برپایی نمایشگاه گروهی عکس تئاتر با عنوان «صحنه و لحظه»

نمایشگاه گروهی عکس تئاتر با عنوان «صحنه و لحظه» از ششم شهریور ماه در نگارخانه آفرینش نور برپا شده است. به گزارش تئاتر آنلاین، نمایشگاه گروهی عکس تئاتر با عنوان «صحنه و لحظه» از روز یکشنبه ششم شهریور ماه در نگارخانه آفرینش نور از ساعت ۱۶ تا ۱۸ برپا شده است. در این نمایشگاه آثار […]

نمایشگاه گروهی عکس تئاتر با عنوان «صحنه و لحظه» از ششم شهریور ماه در نگارخانه آفرینش نور برپا شده است.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایشگاه گروهی عکس تئاتر با عنوان «صحنه و لحظه» از روز یکشنبه ششم شهریور ماه در نگارخانه آفرینش نور از ساعت ۱۶ تا ۱۸ برپا شده است.

در این نمایشگاه آثار پیام احمدی کاشانی، لیلا محرم پور و فهیمه علی بیگی در روز دوشنبه هفتم شهریور ماه از ساعت ۹ تا ۱۸ در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

هر سه هنرمند عضو انجمن صنفی عکاسان تئاتر ایران هستند که در این نمایشگاه از پیام احمدی کاشانی عکس هایی از نمایش هایی چون «برگشتن افتخار آمیز مردان جنگی»، «گوریل پشمالو»، «اتاق هملت»، «از پیراهن دموکراسی خون می چکد» و «هیولای چوبی» از لیلا محرم پور عکس هایی از نمایش هایی چون «مصائب یک رقصنده پاپتی»، «دلوروسا»، «پروانه و یوغ»، «فرانکشتاین»، «آخرین پری کوچک تنهایی» از فهیمه علی بیگی عکس هایی از نمایش هایی چون «ساحل پولاد»، «جنگ و صلح»، «لوله»، «نقل سرخ» و «تروکاژ» به نمایش گذاشته شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه تا ۱۵ شهریور ماه به نشانی تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت اله کاشانی، بعد از تقاطع شهید ستاری، جنب شهر کتاب مراجعه کنند.