برپایی رپرتوار کودک و نوجوان در پردیس تئاتر شهرزاد

رپرتوار تابستانی تئاتر کودک و نوجوان شهریور امسال با پنج نمایش در پردیس تئاتر شهرزاد برگزار می شود. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد، رپرتوار تابستانی تئاتر کودک و نوجوان پردیس تئاتر شهرزاد تا پایان شهریور امسال ادامه خواهد داشت و نمایش‌های برگزیده در این رپرتوار به شکل گردشی […]

رپرتوار تابستانی تئاتر کودک و نوجوان شهریور امسال با پنج نمایش در پردیس تئاتر شهرزاد برگزار می شود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد، رپرتوار تابستانی تئاتر کودک و نوجوان پردیس تئاتر شهرزاد تا پایان شهریور امسال ادامه خواهد داشت و نمایش‌های برگزیده در این رپرتوار به شکل گردشی به اجرا در می‌آیند.

این رپرتوار که شامل پنج نمایشنامه از قصه های خاطره انگیز است هر روز در سالن های یک و سه تئاتر شهرزاد به اجرا در خواهد آمد.

نمایش های «پاهای خانم هزارپا» به نویسندگی ندا حاجی بابایی و کارگردانی مهدی خجستگی، «پنگوئن ها»به نویسندگی و کارگردانی زیبا برجی فلاح، «نگو نمیشه» به نویسندگی و کارگردانی پویا شش پری، «جک و لوبیای سحرآمیز» به کارگردانی علیرضا دهقانی و «نیم وجبی» به نویسندگی ماندانا عبقری و کارگردانی علیرضا دهقانی در قالب این رپرتوار روی صحنه می روند.

سبک و شیوه‌ اجرایی این نمایش‌ها به گونه های مختلف موزیکال، عروسکی، آموزشی و تلفیقی است و از ویژگی های اصلی این رپرتوار می‌توان به ماهیت کودک محور آنها اشاره کرد. رپرتوار اجرای تئاتر کودک و نوجوان تحت عنوان (خاطره بازی تابستانی) به اهتمام پردیس تئاتر شهرزاد برگزار می شود.