» آرشیو مطالب » برپایی تور فرهنگی برای حضور در جشنواره تئاتر «هایفست»
آرشیو مطالب - سینما و تئاتر بین الملل

برپایی تور فرهنگی برای حضور در جشنواره تئاتر «هایفست»

مرداد 30, 1396 0

کمپانی تئاتر باران با همکاری جشنواره بین‌المللی تئاتر «هایفست» ارمنستان از علاقه‌مندان حضور در این جشنواره ثبت‌نام به عمل می‎آورد.

به گزارش تئاتر آنلاین، علاقمندان ایرانی به جشنواره بین المللی تئاتر «هایفست» می‌روند. این تور تئاتری برای تماشای نمایش‌های جشنواره و شرکت در ورکشاپ‌های تخصصی تئاتری در حاشیه جشنواره برگزار می‌شود.

علاقه مندان ایرانی می‌توانند با حضور در این تور در سمینارها و ورک شاپ‌ها به منظور آشنایی با آثار نمایشی حاضر در جشنواره و امکان مبادله تجربیات و ایده‌های نو در عرصه تئاتر، شرکت کنند.

تئاتر باران با همکاری جشنواره بین المللی تئاتر «هایفست» (Highfest) ارمنستان از علاقمندان سفر به این جشنواره که مربوط به تئاتر کشورهای استقلال ‌یافته شوروی سابق است، ثبت نام به عمل می‌آورد.

جشنواره بین‌المللی تئاتر «هایفست» هر ساله در ایروان، پایتخت ارمنستان برگزار می‌شود. اجراهای جشنواره در ژانرها و گونه‌های مختلفی ازجمله درام، کمدی، پانتومیم، سیرک، تئاتر خیابانی، و غیره اجرا می‌شوند و علاوه بر برنامه‌های اصلی جشنواره، سمینارها و کلاس‌هایی نیز هم برای شرکت‌کنندگان و هم برای تماشاگران به منظور آشنایی با آثار هنری جهان و امکان مبادله تجربیات و ایده‌های نو در عرصه تئاتر، برگزار می‌شود.

به اطلاع می‌رساند این تور از تاریخ ۱۱ تا ۱۹ مهرماه به صورت هوایی با بهای ۰۰۰/۰۰۰ /۲۵ ریال ارایه می شود که شامل بلیت رفت و برگشت، اسکان، ترنسفر، غذا، بلیت های نمایش‌های جشنواره، ورکشاپ های تخصصی مراسم افتتاحیه جشنواره و گشت است.

علاقمندان برای ثبت نام به خیابان انقلاب ابتدای فلسطین جنوبی پلاک ۲۹۲ مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×