» آرشیو مطالب » نوید محمدزاده با دو اجرا روی صحنه «پالیز»
آرشیو مطالب - تئاتر ایران

نوید محمدزاده با دو اجرا روی صحنه «پالیز»

بهمن 25, 1395 1

تماشاخانه «پالیز» طی روزهای آینده با اجرای سه اثر نمایشی جدید که نوید محمدزاده بازیگر دو عنوان آن است میزبان علاقه مندان خواهد بود.

به گزارش تئاتر آنلاین، پس از اتمام نمایش‌های «ماتریوشکا» به کارگردانی پارسا پیروزفر و «نامه های عاشقانه از خاورمیانه» به کارگردانی کیومرث مرادی، تماشاخانه پالیز در نیمه دوم زمستان سال جاری میزبان نمایش های تازه ای خواهد بود.

نمایش های «خدای کشتار» به کارگردانی علی سرابی، «آخرین نامه» به کارگردانی مهرداد کوروش نیا و «ریش فیدل، غبغب مرکل» به کارگردانی امیر علی نبویان عنوان نمایش های تازه ای است که تا پایان سال ۹۵ در این تماشاخانه روی صحنه می روند.

نمایش «ریش فیدل، غبغب مرکل» به کارگردانی امیر علی نبویان از تاریخ ۲۶ بهمن در تالار شماره ۱ تماشاخانه پالیز در کنار نمایش «حرفه ای» روی صحنه می‌رود. مسعود کرامتی، هدایت هاشمی، فرزین محدث، سپند امیر سلیمانی بازیگران اصلی این اثر نمایشی هستند. این در حالی است که نمایش «حرفه ای» به کارگردانی رضا کیانیان که از تاریخ ۱۷ بهمن اجرای خود را در تماشاخانه پالیز آغاز کرده تا پایان اسفندماه روی صحنه خواهد بود.

در تالار شماره ۲ تماشاخانه نیز دو اثر نمایشی جدید روی صحنه می روند. نمایش «خدای کشتار» به کارگردانی علی سرابی از تاریخ ۲۴ بهمن اجرای خود را آغاز کرده است. نوید محمدزاده، ستاره پسیانی، علی سرابی و مارال بنی آدم در این اثر نمایشی به ایفای نقش می‌پردازند. این اثر نمایشی هر روز ساعت ۲۰ در تماشاخانه پالیز اجرا خواهد شد.

نمایش «آخرین نامه» به کارگردانی مهرداد کوروش نیا هم پیش از این در خانه نمایش اداره تئاتر و تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه رفته است و برای چهارمین بار و پس از اجراهای موفق در سال های گذشته از تاریح ۲۷ بهمن، هر روز به جز شنبه ها ساعت ۱۸ در تماشاخانه پالیز روی صحنه خواهد رفت. نوید محمد زاده، پوریا رحیمی سام و میثم نوروزی بازیگران این نمایش هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×