برنامه‌های فرهنگی را توسعه می‌دهیم/ ظرفیت‌هایی برای«گردشگری هنری»

مراسم تکریم و معارفه رییس قبلی و جدید فرهنگسرای نیاوران با حضور تعدادی از مدیران وزارت ارشاد در این فرهنگسرا برگزار شد. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، مراسم تکریم و معارفه رییس قبلی و جدید فرهنگسرای نیاوران عصر روز چهارشنبه سوم آذر ماه با حضور تعدادی از مدیران وزارت […]

مراسم تکریم و معارفه رییس قبلی و جدید فرهنگسرای نیاوران با حضور تعدادی از مدیران وزارت ارشاد در این فرهنگسرا برگزار شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، مراسم تکریم و معارفه رییس قبلی و جدید فرهنگسرای نیاوران عصر روز چهارشنبه سوم آذر ماه با حضور تعدادی از مدیران وزارت ارشاد در این فرهنگسرا برگزار شد.

در این مراسم سرپرست معاونت امور هنری با اهدای لوح از خدمات عبادرضا اسلامی رییس قبلی فرهنگسرای نیاوران قدردانی کرد و حکم ابوالفضل همراه رییس جدید فرهنگسرا اعطا شد.

محمود شالویی سرپرست معاونت امور هنری در این مراسم با قدردانی از خدمات عبادرضا اسلامی و همکاران فرهنگسرای نیاوران گفت: فرهنگسرای نیاوران نقش بسزایی در زمینه فرهنگ و هنر و ظرفیت بسیاری برای فعالیت‌های متنوع فرهنگی و هنری دارد. ابوالفضل همراه تجربه‌های هنری و مدیریتی در زمینه فرهنگ و هنر دارد و امیدواریم با برنامه ریزی و تعامل با هنرمندان این فعالیت‌ها گسترش یابد و حلقه‌ای برای ارتباطات بین المللی در زمینه فرهنگ و هنر باشد.

عبادرضا اسلامی نیز در ادامه گفت: تفکر و اصول هنری مبنای فعالیت در فرهنگسرای نیاوران است و با مطالعاتی که درباره فرهنگسرا و نقش آن انجام شد، با همکاری همکاران متخصص و با تجربه فرهنگسرا برنامه‌هایی برای فرهنگسرا طراحی و اجرا شد، البته به دلیل کرونا شرایط برای فعالیت دشوار بود. فرهنگسرای نیاوران ظرفیت‌های بسیاری دارد و نگاه این بود که به عنوان مرکز گردشگری هنری باشد.

ابوالفضل همراه رییس جدید فرهنگسرای نیاوران در ادامه با قدردانی از فعالیت‌هایی که در فرهنگسرای نیاوران انجام شده است، گفت: سعی می‌کنیم با تعامل هنرمندان و نهادهای مختلف و همکاری همکاران مجموعه فرهنگسرا، توسعه فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگسرا را که ظرفیت‌های قابل توجهی دارد فراهم کنیم.

این مراسم با حضور محمود شالویی، سرپرست معاونت امور هنری، علی اکبر صفی پور مدیرکل دفتر برنامه ریزی و آموزش‌های هنری، اصغر امیرنیا، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سرپرست معاونت قرآن و عترت، محمدرضا سوقندی، مدیرکل دفتر حقوقی، امور استان‌ها و مجلس سازمان سینمایی و جمعی از مسوولان برگزار شد.