» آرشیو مطالب » بانک اطلاعات خود را در ایران تئاتر به‌روزرسانی کنید + دانلود فرم
آرشیو مطالب - تئاتر ایران

بانک اطلاعات خود را در ایران تئاتر به‌روزرسانی کنید + دانلود فرم

خرداد 10, 1396 1

ایران تئاتر با اعلام یک فراخوان از هنرمندان عرصه هنرهای نمایشی خواست تا با مراجعه به ایران تئاتر و بهره‌گیری از فرم جدید منتشرشده در این پایگاه، اطلاعات ثبت‌شده و اطلاعات جدید حرفه‌ای خود را به‌روزرسانی کنند.

به گزارش تئاتر آنلاین، هنرمندان گرامی عرصه هنرهای نمایشی ، برای به‌روزرسانی رزومه لازم است سوابق و فعالیت‌های خود را در محورهای حرفه‌ای فرم ویژه ایران تئاتر بارگذاری و برای سایت ارسال نمایید. برای این منظور فایل این فرم را از ضمیمه همین مطلب دریافت کنید. اطلاعات منتشرشده در ساختار قبلی بانک اطلاعات را همراه با اطلاعات فعالیت‌های جدید خود در محورهای مشخص‌شده قرار دهید. فرم کامل شده را همراه با عکس موردنظر خود به نشانی پست الکترونیک irantheater@iran.ir ایمیل کنید. این فرم پس از بررسی در خروجی بانک اطلاعات هنرمندان ایران تئاتر قرار می‌گیرد. در پایان ذکر این نکته ضروری است ، دقت کنید ترکیب و ساختار فرم تغییر نکند.

هنرمندان گرامی عرصه هنرهای نمایشی، برای به‌روزرسانی رزومه لازم است سوابق و فعالیت‌های خود را در محورهای حرفه‌ای فرم ویژه ایران تئاتر بارگذاری و برای سایت ارسال نمایید.

برای این منظور فایل این فرم را از ضمیمه همین مطلب دریافت کنید.

اطلاعات منتشرشده در ساختار قبلی بانک اطلاعات را همراه با اطلاعات فعالیت‌های جدید خود در محورهای مشخص‌شده قرار دهید. فرم کامل شده را همراه با عکس موردنظر خود به نشانی پست الکترونیک irantheater@iran.ir ایمیل کنید.

این فرم پس از بررسی در خروجی بانک اطلاعات هنرمندان ایران تئاتر قرار می‌گیرد.

در پایان ذکر این نکته ضروری است، دقت کنید ترکیب و ساختار فرم تغییر نکند.

گفتنی است دسترسی دائمی این فرم در ستون بانک های اطلاعاتی ( سمت چپ ) زیر دسترسی بانک اطلاعات هنرمندان سایت ایران تئاتر بصورت مستقل قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×