«باغ آلبالو» برای چندمین‌ بار برای اجرا پیشنهاد شد

همایون غنی‌زاده که مدت‌هاست دغدغه اجرای نمایش «باغ آلبالو» را دارد برای چندمین بار این نمایشنامه را به مجموعه تئاتر شهر ارائه کرد.

همایون غنی‌زاده که مدت‌هاست دغدغه اجرای نمایش «باغ آلبالو» را دارد برای چندمین بار این نمایشنامه را به مجموعه تئاتر شهر ارائه کرد.

به گزارش MrArt، این کارگردان تئاتر به ایسنا، گفت: برای چندمین بار نمایشنامه «باغ آلبالو»ی چخوف را برای اجرا در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر ارائه کرده‌ام و منتظر پاسخ آن‌ها هستم.

غنی‌زاده ادامه داد: بارها پیشنهاد اجرای این نمایش را در تالار اصلی مطرح کردم و حدود دو سال پیش هم متن و هم طرح اجرای این نمایش را به تئاتر شهر دادم و تا آنجا که خبر دارم در شورای هنری پیشین تئاتر شهر این طرح مطرح شده و گویا مورد موافقت قرار گرفته بود اما نمی‌دانم چرا به من خبری ندادند و در آخرین لحظات اجرای این اثر لغو شد.

کارگردان نمایش‌های «کالیگولا» و «آنتیگونه» که اخیرا بار دیگر نمایشنامه «باغ آلبالو» را ارائه کرده است، اظهار امیدواری کرد: شرایط اجرای این نمایش فراهم شود.

او که آخرین حضورش در تئاتر شهر به سال 86 برمی‌گردد درباره سرانجام اجرای نمایش «ددالوس و ایکاروس» که قرار بود به مدتی طولانی به صحنه برود به ایسنا گفت: فعلا ترجیح می‌دهم درباره بقیه نمایش‌هایم سکوت کنم. به دوستان فرصت می‌دهم تا درباره این موضوع تصمیم‌گیری کنند و نیازی به انجام مصاحبه در این زمینه نمی‌بینم.

به گزارش مستر آرت، همایون غنی‌زاده اخیرا نمایش «ددالوس و ایکاروس» را برای دومین بار در تالار «حافظ» به صحنه برد،او در نظر داشت این نمایش را به مدت طولانی اجرا کند که این شرایط فراهم نشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.