تئاتر آنلاین

اخبار تئاتر، عکس تئاتر، فیلم تئاتر و اخبار سینما جهان

بازیگر نقش «پیرمرد خنزر پنزری» مشخص شد

1
0
2371470
Reading Time: < 1 minuteReading Time: < 1 minute

ناصر حسینی مهر در نمایش «بوف کور» که در مقام کارگردان آن را از ۱۵ فروردین ماه به صحنه می برد در نقش «پیرمرد خنزر پنزری» به ایفای نقش می پردازد.

به گزارش تئاتر آنلاین، ناصر حسینی مهر که این روزها مشغول تمرین نمایش «بوف کور» است تا از ۱۵ فروردین ماه در سالن چهارسوی مجموعه تئاتر شهر آن را به صحنه ببرد، درباره وضعیت تمرین‌های این نمایش به (تئاتر آنلاین) مهر گفت: همچنان مشغول تمرین هستیم و همه کارها خوب پیش می رود. کار دکور و باقی امور اجرایی نمایش نیز انجام شده است.

وی درباره حضور خود به عنوان بازیگر در این اثر نمایشی، اظهار کرد: قرار است در نمایش «بوف کور» در نقش «پیرمرد خنزر پنزری» روی صحنه بروم. این نقش شخصیت مرموزی است و در آن رمز و رازی وجود دارد.

این کارگردان شناخته شده تئاتر درباره دلایل ایفای نقش در نمایش «بوف کور»، یادآور شد: از ابتدا قصد داشتم خودم این نقش را در نمایش بازی کنم و جرأت نمی‌کردم آن را به بازیگر دیگری بسپارم چون نقش بسیار سختی است.

حسینی مهر که پیش از این در نمایش «هملت ماشین» و «مائوزر» نیز علاوه بر کارگردانی به ایفای نقش نیز پرداخته بود، افزود: من بازیگری را دوست دارم و امیدوارم این آخرین کار بازیگری ام نباشد.

کارگردان نمایش «بوف کور» با اشاره به شروع اجرای عمومی اثر از ۱۵ فروردین ماه، گفت: ما هر شب ساعت ۲۰ نمایش را به صحنه می بریم و در حال حاضر فروش اینترنتی بلیت اثر نیز آغاز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *