بازیگر برنده تونی به نمایش «اتاق» پیوست

آدرین وارن در نقش مامان در نمایش موزیکال «اتاق» در برادوی روی صحنه می‌رود.

گزارش تئاتر آنلاین، آدرین وارن بازیگر برنده جایزه تونی در اقتباس صحنه‌ای از رمان «اتاق» نوشته اما داناهیو بازی می‌کند. طبق برنامه‌ریزی‌ها بهار سال بعد اقتباس صحنه‌ای کتاب پرفروش «اتاق» در برادوی اجرا می‌شود.

اما داناهیو نمایشنامه را براساس رمان خودش نوشته که در سال ۲۰۱۰ منتشر شد. پیشتر اقتباس سینمایی «اتاق» با بازی بری لارسون در نقش مامان، جایزه اسکار را برای این بازیگر به همراه داشت. کورا بیست کارگردان نمایش «اتاق» است و ترانه‌ها و موسیقی را با همراهی کاترین جوزف نوشته است.

داستان «اتاق» درباره نوجوانی است که دزدیده شده و به اجبار هفت سال در یک اتاق زندگی کرده است. دختر از مردی که او را ربوده صاحب یک فرزند پسر به نام جک می‌شود که حالا پنج ساله است. دنیای جک در اتاق خلاصه شده و او تصوری از دنیای بیرون ندارد.

پیش‌نمایش «اتاق» در سالن جیمز ارل تیه‌تر از سوم آوریل شروع می‌شود و از روز هفدهم آوریل نمایش عمومی آن آغاز خواهد شد. «اتاق» سال ۲۰۱۷ در برادوی در سالن تیه‌تر رویال استراتفورد و در سال ۲۰۲۲ در شهر تورنتو در سالن پرینسس ولز اجرا شده بود.

آدرین وارن، بازیگر و خواننده آمریکایی است که سال ۲۰۱۲ برای نخستین بار در برادوی روی صحنه ظاهر شد. او در سال ۲۰۱۸ در سریال «جنبش زنان» محصول شبکه ای‌بی‌سی حضور یافت و سال ۲۰۲۲ هم در فیلم تحسین شده «پادشاه زن» کنار وایولا دیویس نقش‌آفرینی کرد.

منبع: تیه‌ترمانیا / ترجمه: ایران تئاتر