بازیگران «سگ‌ها و استخوان‌های مادرم» مشخص شدند

اسامی بازیگران نمایش «سگ‌ها و استخوان‌های مادرم» به نویسندگی و کارگردانی مژگان خالقی اعلام شد. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی پروژه، در نمایش «سگ‌ها و استخوان‌های مادرم» به نویسندگی و کارگردانی مژگان خالقی، ریحانه سلامت، میثم‌ عبدی، غزاله جزایری، نوید بانی، فرزانه سهیلی، محمدعلی کاظمی، سپنتا پزشکی و الینا میرزاییان به […]

اسامی بازیگران نمایش «سگ‌ها و استخوان‌های مادرم» به نویسندگی و کارگردانی مژگان خالقی اعلام شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی پروژه، در نمایش «سگ‌ها و استخوان‌های مادرم» به نویسندگی و کارگردانی مژگان خالقی، ریحانه سلامت، میثم‌ عبدی، غزاله جزایری، نوید بانی، فرزانه سهیلی، محمدعلی کاظمی، سپنتا پزشکی و الینا میرزاییان به عنوان بازیگر حضور دارند.

سید محمد طباطبائی‌ تهیه کنندگی «سگ‌ها و استخوان‌های مادرم» را بر عهده دارد و رضا سرور مشاور کارگردان است. همچنین علی نصر مجری طرح، خسرو خالقی مدیر تولید و الهه افخمی دستیار کارگردان و برنامه‌ریز این نمایش هستند. گروه طراحان و دیگر عوامل نمایش به زودی اعلام می‌شوند.

نمایشنامه «سگ‌ها و استخوان‌های مادرم» پیش از این توسط نشر نیماژ منتشر شده است. همچنین این نمایشنامه ماه گذشته نیز در انتشارات Aurora Metro Books لندن به زبان انگلیسی ترجمه و منتشر شده است.

«سگ‌ها و استخوان‌های مادرم» شهریور و مهر در تالار چهارسوی تئاتر شهر اجرا خواهد شد.