بازگشت «یکشنبه‌های دانشجویی» به تئاتر شهر/ تخفیف نیم‌بها

بلیت آثار نمایشی به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر روزهای یکشنبه هر هفته برای دانشجویان تمامی رشته‌های تحصیلی به صورت نیم بها ارائه خواهد شد. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، بلیت نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر روزهای یکشنبه هر هفته […]

بلیت آثار نمایشی به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر روزهای یکشنبه هر هفته برای دانشجویان تمامی رشته‌های تحصیلی به صورت نیم بها ارائه خواهد شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، بلیت نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر روزهای یکشنبه هر هفته برای دانشجویان تمامی رشته‌های تحصیلی با ۵۰ درصد تخفیف ارائه خواهد شد.

بر اساس برنامه‌ریزی های انجام گرفته، دانشجویان تمامی رشته‌های تحصیلی روزهای یکشنبه هر هفته می‌توانند با «مراجعه حضوری» به گیشه تئاتر شهر با ارائه کارت دانشجویی خود از تسهیلات تخفیف ۵۰ درصدی بلیت آثار نمایشی به صحنه رفته در این مجموعه بهره مند شوند.

هم اکنون نمایش‌های «دکترنون زنش را بیشتر از دکتر مصدق دوست دارد» به نویسندگی شهرام رحیمیان و کارگردانی هادی مرزبان در تالار اصلی، «هملت پشتکوهی» به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم پشتکوهی در تالار چهارسو، «خُماری» به نویسندگی و کارگردانی امین بهروزی در تالار قشقایی و «بی خوابی» به نویسندگی و کارگردانی سعید هاشمی پور در تالار سایه میزبان مخاطبان تئاتر هستند.