با نمایش‌نامه اندرو لوید وبر روی صحنه می‌رود

بازگشت به «سانست بلوار» در برادوی

فهرست کامل بازیگران نمایش موزیکال «سانست بلوار» که بر اساس فیلم ماندگار و بنام بیلی وایلدر در سالن تئاتر آیزنهاور برادوی روی صحنه می‌‎رود، اعلام شد.

به گزارش تئاتر آنلاین، سَمی کنولد کارگردانی نمایش موزیکال «سانست بلوار» را بر اساس نمایشنامه اندرو لوید وبر برعهده خواهد داشت.

نمایشنامه اندرو لوید وبر بر مبنای فیلم مشهور بیلی وایلدر، «سانست بلوار» با بازی گلوریا سوانسون و ویلیام هولدن که در سال ۱۹۵۰ اکران شد، نوشته شده است.

این نمایش را مرکز کندی تولید می‌کند و استفانی جی.بلاک، بازیگر برنده تونی ایفاگر نقش اصلی «سانست بلوار» خواهد بود. «سانست بلوار» از اول تا هشتم ماه فوریه در سالن تئاتر آیزنهاور روی صحنه اجرا می‌شود.

نقش نورما دزموند را استفانی جی.بلاک ایفا می‌کند و ستاره عرصه اپرا، ناتان گان نقش مکس فن‌مایرلینگ را اجرا خواهد کرد.

سانست بلوار

«سانست بلوار» بر اساس فیلم بیلی وایلدر در سال ۱۹۵۰ به همین نام، نوشته شده و داستان آن به نورما دزموند، ستاره رو به افول سینمای صامت هالیوود می‌پردازد که در حال برنامه‌ریزی بازگشت پیروزمندانه‌ای به صحنه است که با نویسنده‌ سخت‌گیر جو گیلیس ملاقات می‌کند. اقتباس موزیکال لوید وبر پیش از این در سال ۱۹۹۳ در وست اند لندن به نمایش درآمد. در آن اجرا گلن کلوز ایفاگر نقش نورما دزموند بود.

منبع: پلی بیل