4089257

کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی از مجموعه تئاتر شهر و تماشاخانه سنگلج بازدید کرد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یک روز پس از صدور حکم انتصاب خود توسط وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر روز پنجشنبه نوزدهم اسفند ماه با حضور سرزده در تئاتر شهر و تماشاخانه سنگلج از نزدیک در جریان فعالیت‌ها و مشکلات این دو مجموعه قرار گرفت. در این دیدار مهدی ابدالی معاون اداره کل هنرهای نمایشی نیز نظری را همراهی می‌کرد.

دیدار و گفتگو با کارکنان واحدهای فنی و اداری، بازدید از کتابخانه و مرکز اسناد، بازدید میدانی از حریم مجموعه تئاترشهر و آشنایی با آسیب‌های موجود در محیط پیرامونی، دیدار و گفتگو با هنرمندان گروه‌های اجرایی آثار نمایشی به صحنه رفته در مجموعه، بررسی صحت عملیات عمرانی و بازسازی انجام گرفته در ساختمان مجموعه اعم از تاسیسات، سیستم‌های هواساز، ماشینری و موارد فنی و عمرانی دیگر از جمله برنامه‌هایی بود که در بازدید مدیرکل هنرهای نمایشی از مجموعه تئاتر شهر صورت گرفت.

مدیرکل هنرهای نمایشی در جریان این دیدار با تاکید بر لزوم تسریع در پیگیری و مرتفع کردن موانع پیش روی فعالیت‌های مجموعه تئاترشهر از برگزاری یک جلسه فوق‌العاده با مدیران تماشاخانه‌های زیر مجموعه اداره کل هنرهای نمایشی برای رسیدگی و حل مشکلات مجموعه‌ها در حوزه‌های مختلف خبر داد.

کاظم نظری همچنین با حضور تماشاخانه سنگلج ضمن دیدار با همکاران این مجموعه نمایشی تاریخی از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این مجموعه نیز قرار گرفت.

وی ضمن تاکید به رفع مشکلات، ضرورت جلسه فوری مدیران را در هفته پیش رو برای بررسی موضوعات مورد توجه قرار داد.

لینک کوتاه :
اشتراک گذاری :