بازار عروسک‌ ها داغ است

در سومین روز از جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک طبق روال دو روز گذشته نمایشگران به اجرای برنامه‌ها در ۲ بخش صحنه‌ای و فضای باز پرداختند.

در سومین روز از جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک طبق روال دو روز گذشته نمایشگران به اجرای برنامه‌ها در ۲ بخش صحنه‌ای و فضای باز پرداختند.

به گزارش تئاتر آنلاین، در سومین روز از جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک طبق روال دو روز گذشته البته با این تفاوت که افراد بیشتری از این رویداد هنری مطلع شده بودند، نمایشگران به اجرای برنامه‌ها در ۲ بخش صحنه‌ای و فضای باز پرداختند.

تالار هنر همه را به سفری شگفت‌انگیز برد

در تالار هنر «سفر شگفت‌انگیز» در حالی که تمامی صندلی‌ها از مخاطبان پر شده بود روی صحنه رفت.

این نمایش توسط یک زن و مرد اسپانیایی که به نوعی عروسک‌گردان بودند اجرا شد.

عروسک‌های رنگارنگ که توسط خود آن مرد ساخته شده بود با حرکت‌های نمایشی همراه با موسیقی همه را مجذوب خود کرده بود.

حضور محمد بحرانی در نمایش «سفر شگفت‌انگیز»

محمد بحرانی صداپیشه عروسک پرطرفدار این روزهای «خندوانه» و عروسک‌گردان جناب خان در بین مردم به تماشای «سفر شگفت‌انگیز» نشستند.

پس از اتمام آن حضار ایستاده نمایشگران اسپانیایی را تشویق و از آنها تشکر کردند.

محوطه خانه هنرمندان و مخاطبان نمایش فضای باز

در محوطه باز خانه هنرمندان ایران در کنار حوض، نمایش‌های خیابانی اجرا می‌شد که بچه‌ها روی فرش در جلوی اجرای نمایش نشسته بودند و بزرگترها نیز به صورت ایستاده «صندوق بازی» و دیگر نمایش‌ها را تماشا می‌کردند.

در اکثر نمایش‌های خیابانی هاله‌ای از طنز را می‌توان دید که باعث می‌شود مردمی که به تماشا نشسته‌اند احساس خستگی نکنند.

«تاریخ دوران» در آخرین روز اجرای خود

در سالن انتظامی خانه هنرمندان نیز نمایش «تاریخ دوران» اجرا شد که در آن سیر تحولات و اتفاقات تاریخی به صورت یک کتاب و با بازی ابراهیم شاکری روی صحنه رفت.

محوطه تئاتر شهر از دیگر مکان‌های اجرای نمایش شلوغ‌تر بود.

مخاطبانی که ایستاده در انتظار نمایش «ترانه خورشید و ماه» کاری از کشور لهستان بودند و افرادی هم در حال تهیه بلیت برای اجراهای صحنه‌ای از یکدیگر در مورد نوع اجراها پرس و جو می‌کردند.