ایرج راد رییس هفدهمین مراسم «شب بازیگر» شد‎

هفدهمین مراسم «شب بازیگر» با ریاست ایرج راد بازیگر و کارگردان پیشکسوت تئاتر برگزار می‌شود. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی بازیگران تئاتر، شهره سلطانی دبیر هفدهمین مراسم «شب بازیگر» گفت: در جلسه هماهنگی که با حضور اعضای هیات مدیره و بازرسان انجمن صنفی بازیگران تئاتر برگزار شد، ایرج راد […]

هفدهمین مراسم «شب بازیگر» با ریاست ایرج راد بازیگر و کارگردان پیشکسوت تئاتر برگزار می‌شود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی بازیگران تئاتر، شهره سلطانی دبیر هفدهمین مراسم «شب بازیگر» گفت: در جلسه هماهنگی که با حضور اعضای هیات مدیره و بازرسان انجمن صنفی بازیگران تئاتر برگزار شد، ایرج راد با رای تمامی اعضای هیات مدیره به عنوان رئیس این دوره از گردهمایی بزرگ بازیگران تئاتر و شب بازیگر انتخاب شد که برای من افتخار بزرگی است.

وی در ادامه تصریح کرد: مسلماً تجربه مدیریت ایشان و تأکیدهایی که همواره بر شان تئاتر و بازیگران این رشته هنری دارند برای من و همکارانم در برگزاری هرچه باشکوه‌تر این مراسم راهگشا است.

ایرج راد رئیس هیات مدیره انجمن صنفی بازیگران تئاتر و یکی از بازیگران و کارگردانان شناخته شده تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است که بیش از پنج دهه به طور پیوسته در عرصه هنر بازیگری و کارگردانی فعالیت داشته و علاوه بر تدریس در دانشگاه‌های تهران و نبی اکرم، فعالیت صنفی منسجم خود را از دهه ۷۰ با حضور در هیات موسس خانه سینما، خانه هنرمندان و خانه تئاتر آغاز کرده است.

مراسم «شب بازیگر» و گردهمایی بزرگ خانواده بازیگران تئاتر، پس از وقفه‌ای دو ساله به دلیل همه‌گیری کرونا، با ریاست ایرج راد و دبیری شهره سلطانی روز شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه جاری برگزار می‌شود.