» آرشیو مطالب » اکران ۱۰ فیلم‌تئاتر کانون پرورش فکری از عید تا عید
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

اکران ۱۰ فیلم‌تئاتر کانون پرورش فکری از عید تا عید

تیر 14, 1401 0

مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از روز ۱۸ تیر به مناسبت اعیاد مبارک قربان و غدیر خم، ۱۰ فیلم‌تئاتر را در پایگاه اینترنتی خود به صورت رایگان اکران می‌کند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، همزمان با فرا رسیدن عید مبارک و فرخنده قربان، ۱۰ نمایش «مهمان غار»، «قصه‌های سفر پرماجرای کشتی نوح»، «هفت‌خوان کودکان»، «مبارک و قالیچه پرنده»، «گرگ‌نامه»، «گنجشکک اشی‌مشی»، «راز گنجور»، «دینگ دینگ دنگ»، «آرزوهای یک موش کور» و «آی‌تک» تا عید غدیر خم، در قالب طرح «نمایش‌نما» عید ولایت اکران می‌شود.

مخاطبان کودک و نوجوان و علاقه‌مندان می‌توانند هر روز یک نمایش را به صورت رایگان در پایگاه اینترنتی کانون به نشانیwww.cinema.kpf.ir صفحه «نمایش‌نما» تماشا کنند.

نمایش «مهمان غار» به کارگردانی علی‌اکبر حلیمی، «قصه‌های سفر پرماجرای کشتی نوح» به کارگردانی مریم معترف، «هفت‌خوان کودکان» به کارگردانی حسین مزینانی، «مبارک و قالیچه پرنده» به کارگردانی حامد زحمتکش، «گرگ نامه» به کارگردانی یاسر هاشم‌زاده، «گنجشکک اشی‌مشی» به کارگردانی حسن دادشکر، «راز گنجور» به کارگردانی هانی حسینی و مرضیه نادری و «دینگ دینگ دنگ» به کارگردانی فاطمه خدا بنده‌لو، «آرزوهای یک موش کور» به کارگردانی وحید نفر و نمایش «آی تک» به کارگردانی فاطمه برمال، به ترتیب از روز ۱۸ تا ۲۷ تیر ۱۴۰۱ اکران می‌شوند.

در طرح «نمایش‌نما» که از روز ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ آغاز شد تاکنون بیش از ۷۰ عنوان فیلم نمایش‌های کانون پرورش فکری به تدریج و در مناسبت‌های مختلف در یکی از سایت‌های فروش بلیت تئاتر بارگذاری و امکان تماشای آن در زمان‌های اعلام شده برای مخاطبان فراهم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×