اکران رایگان ۳ فیلم تئاتر در هفته کتاب/ مراحل آخر بازسازی گلستان

معاون مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام کرد به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، ۳ فیلم‌تئاتر آثار اجراشده در کانون به‌صورت رایگان اکران آنلاین می‌شود. سعید زین‌العابدینی معاون مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان درباره فعالیت‌های جدید این مرکز، به تئاتر آنلاین […]

معاون مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام کرد به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، ۳ فیلم‌تئاتر آثار اجراشده در کانون به‌صورت رایگان اکران آنلاین می‌شود.

سعید زین‌العابدینی معاون مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان درباره فعالیت‌های جدید این مرکز، به تئاتر آنلاین گفت: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی از روز شنبه ۲۱ آبان تا پایان هفته جاری، ۳ فیلم تئاتر به‌صورت رایگان و آنلاین از طریق سایت کانون و سایت تیوال برای خانواده‌ها و علاقه‌مندان اکران می‌شود.

وی درباره آثار انتخاب شده برای اکران رایگان در هفته کتاب، افزود: فیلم تئاترهای «کلوچه‌های خدا» آرش شریف‌زاده، «خداحافظ راکون پیر» فهیمه میرزاحسینی و «پیرمرد و ببر» حسن دادشکر آثاری هستند که به‌صورت رایگان و آنلاین اکران می‌شود.

زین‌العابدینی یادآور شد: این ۳ اثر بر اساس کتاب‌های انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تولید و اجرا شده‌اند.

معاون مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون در پایان درباره وضعیت بازسازی سالن گلستان مرکز، گفت: بازسازی سالن گلستان مراحل پایانی خود را سپری می‌کند و به زودی شاهد بازگشایی مجدد آن خواهیم بود.