انیمیشن «اسکوبی دو» از پرده سینما به صحنه تئاتر می‌آید

کمپانی برادران وارنر قصد دارد تا «اسکوبی دو» و دوستان او را از پرده نقره‌ای به صحنه نمایش ببرد. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از آسوشیتدپرس، برنامه بردن «اسکوبی دو» و دوستانش به صحنه تئاتر از سوی کمپانی برادران وارنر و همزمان با نمایش سینمایی آن، در دست اجرا قرار گرفته است. این نمایش […]


کمپانی برادران وارنر قصد دارد تا «اسکوبی دو» و دوستان او را از پرده نقره‌ای به صحنه نمایش ببرد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از آسوشیتدپرس، برنامه بردن «اسکوبی دو» و دوستانش به صحنه تئاتر از سوی کمپانی برادران وارنر و همزمان با نمایش سینمایی آن، در دست اجرا قرار گرفته است.

این نمایش با عنوان «اسکوبی‌دو و شهر گمشده طلا» قرار است نخستین بار سال ۲۰۲۰ در آمریکا روی صحنه برود. این در حالی ست که زک افران، آماندا سایفرد، ویل فورته، جینا رودریگز و تریسی مورگان برای صداپیشگی فیلمی با عنوان «اسکوبپیشتر برای کمپانی برادران وارنر قرارداد بسته‌اند.

نمایشی از این شخصیت و دوستانش به صورت موزیکال ساخته می‌شود و قرار است به صورت تور نمایشی به دور دنیا برود.

یک گروه نمایشی از مونترال پیشتر انیمیشن «عصر یخبندان» را به صورت تور نمایشی به دور دنیا برده بودند.

گفته شده نمایش اسکوبی‌دو از مارس ۲۰۲۰ دیده خواهد شد و در قالب ۵ تور در ۳۰ کشور مختلف به نمایش درمی‌آید.

فیلم انیمیشن «اسکوب!» نیز قرار است ۱۵ ماه می ۲۰۲۰ روی پرده برود.

«اسکوبی دو» یک رایانه متحرک از ۱۹۶۹ تا امروز و محصول کمپانی وارنر است. این سری کارتون‌ها ابتدا شنبه‌ها صبح پخش می‌شد و شامل چهار نوجوان به نام‌های فرد جونز، دافنه بلک، والما دینکی و نورویل راجرز و «اسکوبی دو» بود که اسرار مربوط به موجودات ظاهراً فراطبیعی را از طریق یک سری از حماقت و اشتباهات حل می‌کنند.