4160911

با حکم مدیر کل هنرهای نمایشی محمود فرهنگ دبیر دوازدهمین دوره «تئاتر صاحبدلان» در گستره بین المللی شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی محمود فرهنگ را به عنوان دبیردوازدهمین دوره «تئاتر صاحبدلان» منصوب کرد.

در متن حکم کاظم نظری به محمود فرهنگ آمده است:

«هنرمند گرامی

جناب آقای محمود فرهنگ

با سلام

رویداد « تئاتر صاحبدلان» به عنوان یکی از مهم ترین رویدادهای نمایش دینی، محمل شریفی برای حمایت از تولید آثار نمایشی با مضامین بلند انسانی و ایمانی و صحنه ای روشن و پرامید برای خلق آثار تاثیرگذار با تکیه بر روزآمد ترین و خلاقانه ترین شیوه های نمایشی است.

این رویداد قابلیت آن را دارد تا با شناخت دقیق، نیازسنجی، آسیب شناسی و ترسیم چشم انداز منطقی و واقعی و برنامه ریزی کارشناسانه با بهره مندی هوشمندانه از تجربیات پیشین و رهنمودهای صاحبنطران به همایشی ماندگار و پویا تبدیل شود.

نظر به تخصص وتجربیات ارزشمند شما، به موجب این حکم به عنوان دبیر دوازدهمین دوره تئاتر صاحبدلان در گستره بین المللی منصوب می شوید.

رویکرد بین المللی این دوره فرصت مغتنمی است تا بر پایه شناخت دقیق، نمونه های ارزشمند تولیدات نمایشی و تجربیات تئاتری سایر کشورها نیز در کنار آثار هنرمندان ایران عزیز در معرض تماشا و بهره برداری مخاطبین قرار گیرد و دریچه روشنی بر تعامل هنری و تبادل تجربه میان هنرمندان گشوده شود.

امید که در سایه الطاف پروردگار مهربان و بهره مندی از تمام توان کارشناسی و اجرایی اداره کل هنرهای نمایشی و همراهی دغدغه مندان نمایش های دینی در این مسیر پیروز و سربلند باشید.»

لینک کوتاه :
اشتراک گذاری :